5. Yerel Yönetim Ödülleri’nin Sponsoru Philips

Philips, ÖzelKalem Dergisi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Yerel Yönetim Ödülleri’nin ana sponsoru olarak, şehir aydınlatmasının önemini vurguladı.

‘Güzel bir Türkiye’ hayaliyle yola çıkan ÖzelKalem Dergisi tarafından bu sene 5’incisi 9 Mayıs 2012, Perşembe akşamı Adile Sultan Sarayı’nda düzenlenen Yerel Yönetim Ödülleri’nin ana sponsoru olan Philips’in desteğiyle düzenlenen gecede, Türkiye genelinde yerel yönetimler ödüllendirildi.


Philips Aydınlatma Genel Müdürü Göktuğ Gür, ödül töreninde gerçekleştirdiği açılış konuşmasında şunları söyledi: “Philips olarak, 90’lı yıllardan bu yana; dünya genelinde mimari yapı aydınlatması ve şehir güzelleştirme çalışmalarımız sürüyor... ”

“Hedefimiz, tüm Türkiye’nin aydınlık bir ülke olmasına ve enerji verimli çözümler aracılığıyla ekonomiye katkı sağlayabilmek. Bu kapsamda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve ilgili kurumlar tarafından yürütülen projeler aracılığıyla toplumsal ölçekte oluşturulması planlanan “Enerji Verimliliği” bilincinin yaygınlaşması için desteklerimiz sürüyor.”

Yerel yönetim alanına yenilik getiren ve şehirlerin sorunlarını çözmek üzere geliştirilen projeleri ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Yerel Yönetim Ödülleri 2012 yılının en başarılı vali ve belediye başkanları verilirken, Türkiye genelinde çok sayıda vali ve başkanın hayata geçirdiği projeler alkışlandı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)