EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Silkar ve Unigen İşbirliği Akdolam ile Tamamlanıyor

AKDOLAM, ONTO ile estetik görünümüne ek olarak sunduğu dayanıklılığıyla farklı kullanım alanlarında fonksiyonel çözümler sunmaya devam ediyor.

Silkar, Unigen ile birlikte yükseltilmiş döşeme sisteminde yeni bir panel modeli olarak ONTO AKDOLAM’ ı geliştirdi. Hafif malzemelerle lamine edilerek, teknoloji ile doğal malzemeyi birleştiren inovatif bir mermer deneyimi sunan AKDOLAM; 2009’dan beri ONTO markasıyla yükseltilmiş döşeme sistemi üretimi yapan ve yapı sektörüne alternatif çözümler sunmayı hedef haline getirmiş Unigen’ in katkılarıyla, yükseltilmiş döşeme sistemi olarak karşımıza çıkıyor. İleri teknoloji ile güçlendirilmiş, yüksek dayanımlı ve 5mm inceliğe sahip AKDOLAM estetik görünümüne kattığı fonksiyonelliği, ONTO ile farklı kullanım alanlarında da sürdürmeyi başarıyor.

AKDOLAM hafifliği, ONTO mukavemeti ile birleşerek yükseltilmiş döşeme sisteminde doğal taş kullanımı kolaylaşıyor.

ONTO AKDOLAM , hafifliği ve mukavemeti ile özel olarak tasarlanan doğal taş kaplamalı yükseltilmiş döşeme panelidir. Yükseltilmiş döşeme sistemine yepyeni bir soluk getirecek olan ONTO AKDOLAM doğal taş panelin iç dolgusunda yüksek yoğunluklu yonga levha ve kalsiyum sülfat kullanılmaktadır. ONTO, doğal taşı AKDO ile kullanarak yükseltilmiş döşeme sisteminde hafifliği ile ön plana çıkan estetik çözümler sunuyor. ONTO AKDOLAM 5mm inceliğe sahip mermerin panele preslenmesi ile üretilerek, binayı standart doğal taşın getirdiği yükten kurtarıyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)