EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Vadistanbul Ulaşım Yatırımı ve Etkinlikleriyle Uluslararası Ödüllerin Sahibi oldu!

Vadistanbul, uluslararası ödüllerine yenilerini ekledi. İş dünyasının en prestijli uluslararası ödül organizasyonlarından biri kabul edilen Stevie Awards, bir Gold Stevie Winner, iki Bronze Stevie Winner olarak üç farklı kategoride Vadistanbul’u ödüllendirdi. 

Vadistanbul, önemli ulaşım yatırımı olan, Seyrantepe metrosundan AVM’nin içine kadar giden havadan giden raylı sistem ‘Havaray’ ile “Yılın En İyi Ürünü ve Servisi” başlığında Gold Stevie Winner oldu. 

Vadistanbul’da 18 Ocak – 25 Şubat arasında düzenlenen kış Lunaparkı, Istanbul Winter Dream ile PR İletişim Kampanyası ve Event Marketing Kategorileri’nde Bronze Stevie ödülünü kazandı. Bir diğer Bronze Stevie ödülü ise 25 bin taraftarın izlediği Galatasaray şampiyonluk maçı gösterimine PR İletişim Kampanyası ve Event Marketing Kategorisinde verildi. Vadistanbul festival alanına 144 metrekarelik dev led ekranın kurulduğu ve Göztepe - Galatasaray maçı canlı olarak yayınlandığı etkinlikte adeta bir stadyum havası yaşanmıştı.

Vadistanbul, bu yıl içerisinde Amerika Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından 1995 yılından bu yana Amerika’da düzenlenen Hermes Creative Awards 2018’de 9 ödül, dünyanın en prestijli ödüllerinden sayılan RLI (Retail and Leisure International) Ödülleri’nde 2018 Uluslararası Perakende ve Eğlence Destinasyonu Kategorisi’nde “Highly Commended” ödülü aldı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)