EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Reynaers, Architect@work İstanbul’da İnovatif Ürünü Hi-Finity’i Tanıttı

Avrupa’da 14 ülkede ve 24 şehirde düzenlenen ARCHITECT@WORK, 23-24 Kasım 2018 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlendi. Platformda yer alan, teknolojisiyle geleceği bugüne taşıyan pencere, kapı ve cephe Sistemleri markası Reynaers iki gün boyunca ürün ve hizmetlerini mimarlara tanıttı.

Reynaers bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve Türkiye’deki mimar, iç mimar ve yapı uzmanlarının yoğun ilgisini gören etkinlikte A segment sürme sistemi Hi-Finity ürünü ile dikkat çekti.

Belli markaların özel bir heyet tarafından seçilen ürünlerinin sergilendiği platformda katılımcı markalara eşit standlar verildi. Mimar Dicle Hökenek’in Reynaers için tasarladığı stand Bi-Özet tarafından ‘’Standı En Verimli Kullanan Markalar’’ arasında yer aldı.

Yalnızca mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yapı uzmanlarının katılımına açık düzenlenen ARCHITECT@WORK, ziyaretçilerin özel kayıt sistemi ile davet edildiği seçkin etkinlikte Reynaers, canlı mekanda tanıttığı Hi-Finity sürme sisteminin yanı sıra SlimPatio68 sürme sistemlerini de tanıttı. Markaların üst segmentteki inovatif ürünlerini tanıttığı platform 2 gün boyunca binlerce mimarın ilgi odağı oldu.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)