EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Architect@Work İstanbul’a IQ Alüminyum imzası

IQ Alüminyum Sistemleri, 23-24 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Architect@Work İstanbul etkinliğinde inovatif ürünleri Renovatio ve Vival Kepenk Sistemleri’ni sergiledi.

IQ Alüminyum Sistemleri, çok sayıda ulusal ve uluslararası platformda yer almaya devam ediyor. 23-24 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Architect@Work İstanbul etkinliğinde, fuar jürisinin de onayından geçen inovatif ürünleri Renovatio ve Vival Kepenk Sistemleri’ni tanıttı. Sunduğu çözümlere dair profesyonelleri bilgilendirdi. Sektörün önde gelen çok sayıda mimarı, iç mimarı, tasarımcı ve yapı uzmanlarını bir araya getiren etkinlikte 250’den fazla ürün ziyaretçilerle buluştu.

“Tasarım üstünlüğü konusunda iddialıyız”

Tasarıma farklı bir bakış açısı yaratmak amacıyla 15 farklı ülkede ve 26 şehirde düzenlenen Architect@Work’e katılımlarıyla ilgili konuşan IQ Alüminyum Pazarlama ve Satış Müdürü Hakan Nurhan, “IQ Alüminyum olarak ömür bileşimi ve fiyat performansında olduğu kadar tasarım üstünlüğü konusunda da iddialıyız. Bu açıdan Architect@Work İstanbul gibi tüm dünyada ilgi uyandıran, yenilikçi bakış açısını odak alarak düzenlenen etkinliklere katılmayı önemsiyoruz. Ziyaretçilerin ürünlerimize olan ilgisi bizleri son derece memnun etti” dedi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)