EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Kendiliğinden Yayılan Zemin Tesviye Şaplarında Fark Yaratan 4 Ürün!

Endüstriyel harç üretiminde dünya lideri Weber, zemin uygulamaları alanında kendiliğinden yayılan çimento esaslı zemin tesviye şapları ile yüksek performanslı bir ürün portföyü sunuyor.

Weber Zemin Tesviye Şapları; weber.floor LVL 05 smart, weber.floor LVL 10 premium, weber.floor 4032 ve weber.floor LVL 100 multi farklı yüzey özellikleri ve uygulama koşulları için sunduğu güvenilir ve etkin çözümler ile avantaj sağlıyor.

1 – 5 mm arasında uygulanabilen, kendiliğinden yayılan çimento esaslı tesviye şapı weber.floor LVL 05 smart, yüksek yayılım özelliği ve zemin aderasyonu ile uygulama kolaylığı sunuyor. Priz sonrasında dayanıklı bir yüzey sağlayan weber.floor LVL 05 smart, özellikle renovasyon uygulamaları için ekonomik ve güvenilir bir çözüm yaratıyor.

1 – 10 mm arasında uygulanabilen, kendiliğinden yayılan çimento esaslı tesviye şapı weber.floor LVL 10 premium ise zengin formül yapısı sayesinde 2 saat içerisinde üzerinde yürünebilme imkanı sağlıyor ve aynı zamanda üst kaplama uygulamalarına hızlı geçiş avantajı yaratıyor. Oldukça pürüzsüz yüzeyi ve kusursuz tesviyesiyle üst kaplama ürünlerinde uygulama kolaylığı sağlayan weber.floor LVL 10 premium, yüksek basınç ve eğilme mukavemet değerleri ile yüksek performans gerektiren proje uygulamaları için ideal bir ürün olma özelliğini gösteriyor.

1 – 10 mm arasında uygulanabilen, kendiliğinden yayılan, kendiliğinden kuruyan ve 50 dakika içerisinde çok hızlı priz alan çimento esaslı tesviye şapı weber.floor 4032, “Hafta sonu Uygulamaları” olarak adlandırılan ve zaman önceliği taşıyan uygulamalar için ideal bir çözüm sunuyor.

Portföyün bir diğer önemli ürünü weber.floor LVL 100 multi, 10-100mm arasında kullanılabilen, iç mekan zeminlerde renovasyon projelerinde ciddi kot farklılıklarını giderilmesinde hızlı ve etkin bir çözüm olarak öne çıkıyor. 

Weber, yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş çözüm önerileri ile yapı dünyasına yenilikler sunmaya devam ediyor.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)