EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Geberit’ten Piave ve Brenta Fotoselli Bataryalar

Geberit, son teknolojiyle tasarladığı Piave ve Brenta fotoselli bataryalarıyla yaşam alanlarını yenilikçi çözümlerle buluşturuyor. Çekici bir fiyat-performans dengesinin yanı sıra kullanıcısına sunduğu enerji ve su tasarrufuyla da sürdürülebilir dünyaya katkı sağlayan Geberit fotoselli bataryalar, elektrikli, pilli ve dinamolu olmak üzere üç farklı güç kaynağı seçeneğiyle takipçilerinin beğenisini kazanıyor. 

Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği yeni fotoselli batarya sistemleriyle yaşam alanlarını yenilikçi çözümlerle buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor. İncelik, zariflik ve sağlamlığının yanı sıra hızlı ve hatasız olarak montaj yapılabilme özellikleriyle de ön plana çıkan Piave ve Brenta bataryaların hem ankastre hem de tezgah üstü modelleri bulunuyor. 

Mükemmel tasarım…

Londra merkezli Behling tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan Piave ve Brenta, açma ve kapamada bataryanın herhangi bir yerine dokunma gerektirmediği için el yıkamayı hijyenik hale getiriyor. Bu özelliğiyle havalimanları, alışveriş merkezleri, okullar ve restoranlar gibi genel ve ticari alanlarda rahatlıkla kullanılabilen Piave ve Brenta, her tür lavabo tasarımıyla da rahatlıkla uyum sağlayabiliyor ve ankastre kullanımı için 170 ve 220 mm’lik ölçüleriyle kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

Üst düzey performans 

Çekici bir fiyat-performans dengesinin yanı sıra kullanıcısına sunduğu enerji ve su tasarrufuyla da büyük beğeni toplayan Geberit fotoselli bataryalar, elektrikli, pilli ve dinamolu olmak üzere üç farklı güç kaynağı seçeneğiyle takipçileriyle buluşuyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)