EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

AKG Gazbeton BAU Münih’te Sektör Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

AKG Gazbeton İşletmeleri, dünyanın en büyük inşaat ve yapı fuarı BAU Münih'e katılarak, sektör temsilcileriyle bir araya geldi. 14-19 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşen fuarda AKG Gazbeton, ürünlerinin tanıtımının yanı sıra, yeni iş birlikleri için görüşmeler gerçekleştirdi.

Yapı malzemeleri sektöründe ‘ilk’ leri hayata geçirme misyonuyla üretim yapan AKG Gazbeton İşletmeleri, iki yılda bir düzenlenen ve dünyanın sayılı yapı fuarlarından biri olan BAU Münih Fuarı’na bu yıl 6. kez katıldı. AKG Gazbeton önceki fuarlarda da olduğu gibi dünya gazbeton piyasasıyla yenilikçi ürünlerini ve çalışmalarını buluşturdu. Özgün tasarım standı ile katıldığı BAU 2019'da, yüksek yalıtımlı, hafif blok ve donatılı ürünlerini sergileyen AKG Gazbeton, başta Avrupa olmak üzere çok sayıda ülkeden yapı malzemesi üreticisi ile bir araya geldi ve sektör temsilcilerini buluşturan bu fuar sayesinde önemli iş bağlantıları gerçekleştirdi.

Yenilikçi ürünleri ile BAU Fuarı’nda

BAU Münih Fuarı’nda müşterilerini ağırlayan AKG Gazbeton, gazbeton blok, panel, lento, U blok, Minepor gibi standart ürünler dışında Ar-Ge merkezinin çalışmaları sonuçlarında ortaya çıkan yeni ürünleri elekromanyetik dalga soğuran ve emen blok anlamına gelen Emiblok’u ve diğer yenilikçi ürünlerini de sektöre tanıtma imkanı buldu.

AKG Gazbeton adına, fuardaki temaslardan ve yeni gelişmelerden memnun olduklarını dile getiren AKG Gazbeton Genel Müdürü Uğur Oktar, “Yüzde 100 Türk yapı malzemesi üreten, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere pek çok ülkeye ihracat gerçekleştiren küresel bir firma olarak BAU gibi prestijli bir fuarda yer almak şirketimize katkı sağlıyor. Burada kurduğumuz iş ilişkilerinden ve aldığımız geri dönüşlerden memnunuz. İlişkilerimizi sağlamlaştırmak ve Avrupa’daki satış noktalarımızı güçlendirmek adına düzenli olarak fuara katılım sağlıyoruz” dedi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)