EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Dura-Tiles'ın Yeni Tasarımları İlk Kez UNICERA'da Sergilenecek

Akgün Şirketler Grubu; Türk seramik sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesini, sürekli yenilikçi görüş ve tasarımları ile birleştirerek pazara en iyi şekilde sunuyor. Dura-Tiles markası ile seramik ve granit üretiminin yanı sıra Dura-Bagno markası ile Seramik Sağlık Gereçleri (vitrifiye), banyo dolabı, yapı kimyasalları ile geniş ürün grubuna sahip olan Akgün Grup, dünyanın en büyük iki seramik, banyo, mutfak fuarından biri olan UNICERA'da sektör alıcıları ile buluşacak.

Yurt içi ve dışından müşterilerin, sektör profesyonellerinin ve tüketicilerin ziyaret edeceği 1500 m2 büyüklüğündeki standında, 7 mm kalınlığında 30x60 cm, 60x60 cm, 60x120 cm karolar, 30 mm kalınlığında 60x60 cm ürünler ile beraber Türkiye de ilk defa aynı serinin 7 mm,10 mm, 20 mm,30 mm kalınlığında teknik çeşitliliğini sergileyecek.

Akgün'ün, 12 mm kalınlığında 20x20 cm teknik ürünler ve desenli modelleri ile 40x120 cm duvar karoları ve 100x100 cm yer duvar kullanımına uygun koleksiyonları ile birlikte zengin teknik çeşitliliği de fuarda yerini alacak. 

Ürünlerinde, her zaman yenilik ve farklılığı hissettiren Dura-Tiles, UNICERA Fuarı'nda, Türkiye'de yeni ve sektörde ilklerden olan üretim teknolojisini de sergileyecek. Klasik digital baskı yüzeylerindeki görünümleri daha doğala yakın yüzeyler haline getiren marka, yüzeylerde farklı efektlerin verildiği 3 farklı renk ve malzeme ile seramik baskı yüzeylerini zenginleştiriyor. Doğanın resmini karo yüzeylerine aktararak yapılan bu yeni tasarım ürün ve özel koleksiyonlarının tanıtımı ilk kez UNICERA'da yapılacak.

Akgün Şirketler Grubu'nun, bu yenilik ve koleksiyonları 05-09 Şubat tarihleri arasında UNICERA'nın 7. hall 7B02 ve 7C02 numaralı Dura-Tiles standında ziyaretçilerin beğenisine sunacak.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)