EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

“TDA Moss” Mimarşiv’deki Yerini Almaya Hazırlanıyor

Bu yıl 4’üncü kez 21 – 22 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek olan MİMARŞİV Selection buluşmasının peyzaj uygulamalarını TDA Moss üstlendi. 

17 yıllık deneyimi ile Antalya merkezli TDA Global – Architects’in mumyalanmış yosun ve bitki uygulamalarına dair çözümler sunan markası TDA Moss, bu seneki MİMARŞİV Selection’ın peyzaj tasarım ve uygulama çalışmalarını üstlendi.

21 – 22 Mart 2019 tarihlerinde, Swissotel’de gerçekleştirilecek olan organizasyonda, iç mimar, tasarımcı, yatırımcı, akademisyen ve öğrenciler ağırlanıyor. Nitelikli mimari malzeme markalarının katılımıyla gerçekleştirilecek etkinlikte, mimarlık dünyasının duayen isimleri bir araya geliyor. 

MİMARŞİV Selection buluşmasının peyzaj tasarım ve uygulamalarını üstlenen TDA Moss, 17 yıllık sektör deneyimini insan – doğa odaklı tasarım anlayışıyla bir araya getiriyor ve zengin ürün yelpazesi ile sektörün çözüm ortağı oluyor. TDA Global – Architects Kurucusu Tuba Sahbaz “Human Spaces ‘Biophilic Design in Hospitality’ raporunda biyofilik tasarıma sahip otellerin konuk deneyimi açısından kayda değer bir fark yarattığını açıkça belirtiyor. Yenilikçi doğası ile mumyalanmış yosun – bitki panel ve bahçeler, mekanlarda benzersiz bir ‘wow’ avantajı yaratıyor” ile ürünlerin mekan tasarımındaki öneminin altını çiziyor. Sahbaz “TDA-global olarak mimarların, iç mimarların ve tasarımcılara sınırlamadığımız, mekan ruhuna uygun, insan-doğa ikilisinin uyumunu birinci sıraya koyduğumuz ürün ve hizmetlerimizle çözüm ortaklığı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu çözümlerimizi bu seneki MİMARŞİV Selection’da katılımcılara deneyimleterek sunacağız” açıklamasını yaptı. 

TDA Moss, iç mekan tasarımlarının yükselen trendi, mumyalanmış yosun-bitki duvarları ve ağaçları ile proje alanlarına özel tasarım ve uygulama imkanı ile bütünsel çözümler sunuyor. İthal mumyalanmış yosun ve bitki uygulamaları ise iç mimaride, işletmecilere ve tasarımcılara uzun vadeli bakım maliyeti getirmeyen uygulama avantajları sunuyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)