EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Manzara Adalar EAE Aydınlatma Ürünleriyle Aydınlanıyor !

EAE Aydınlatma, Dünyaca Ünlü Perkins Eastman Tasarımı ve İŞ GYO Yatırımı Olan, Kartal Bölgesindeki lüks karma kullanımlı proje Manzara Adalar'da aydınlatma konusundaki birçok ürünüyle tercih edildi. 

Dairelerde / Downled V.2 Sıva altı DEKORATİF AYDINLATMA LED ARMATÜRÜ

DOWNLED V.2, temiz bitişlere sahip sade tasarımı, verimli opal difüzörü sayesinde projelere çok amaçlı olarak katılabilir. Özellikle görsel konfor ve enerji tasarrufuna ek olarak, ekonomik olması gereken tüm projeler için idealdir.

Balkonlarda / Saturn Sıva Üstü  DEKORATİF AYDINLATMA LED ARMATÜRÜ

SATURN V.3, kullanıcısına fonksiyonel kullanım olanakları sağlayan ve minimal tasarıma sahip gövdesi ile merdiven boşlukları, koridorlar, teknik hacimler, depo vb. alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Hareket sensörü ve 1 saat acil durum kiti isteğe bağlı olarak tercih edilebilir.  

Gizli aydınlatma / Flexbar ESNEK GİZLİ AYDINLATMA SİSTEMİ

FLEXBAR, gizli aydınlatma uygulamalarında sayısız tasarıma ilham veren esnek yapısı ile ekonomi ve uzun süreli kullanım gerektiren projeler için idealdir. Modüllerden oluşan tasarımı, modül sayılarının arttırılıp azaltılmasına ve farklı lümen değerlerinin elde edilebilmesine olanak sağlar.

Kat aralarında / Piramit Sıva altı DEKORATİF AYDINLATMA LED ARMATÜRÜ

PIRAMIT, kamaşma kontrollü opal difüzöründen homojen yayılan ışığı ile ofisler, hastaneler, okullar ve perakende alanların aydınlatılması için idealdir. Piramidal eğimli dekoratif ön çerçevesi, yumuşak geçişli hatları ile, mekanda sıcak ve modern bir etki yaratır. 

Spor salonunda / STL Sarkıt KESİNTİSİZ LINEER LED AYDINLATMA SİSTEMİ

STL, tekli modül olarak çalışma alanlarının aydınlatmasında kullanılabileceği gibi, kesintisiz uzun hatlar da oluşturulabilir. STL ürün ailesi, mimarinin gerektirdiği tüm aydınlatma ihtiyaçlarını hem estetik hem de teknik açıdan eksiksiz şekilde tamamlar.

Otoparklarda / Lina Etanj V.3 Sarkıt ENDÜSTRİYEL AYDINLATMA LED ARMATÜRÜ

LINA ETANJ V.3 ve PG RAKOR, yüksek IP korumalı gövdesi ile otopark, depo, ıslak ve nemli hacimlerde güvenli bir aydınlatma çözümüdür. Geleneksel aydınlatma sistemleri ile kıyaslandığında uzun ömür ve maksimum enerji tasarrufu sunan ürün, ulaşımı ve bakımı zor olan ortamlarda alet gerektirmeksizin kolay montaj ve bakım imkânına sahiptir.

Giriş katında / Downled V.3 Sıva Üstü DEKORATİF AYDINLATMA LED ARMATÜRÜ

DOWNLED V.3, temiz bitişlere sahip sade tasarımı, verimli opal difüzörü sayesinde projelere çok amaçlı olarak katılabilir. Özellikle görsel konfor ve enerji tasarrufuna ek olarak, ekonomik olması gereken tüm projeler için idealdir. 

Çevrede / Rotano V.3 SOKAK AYDINLATMA LED ARMATÜRÜ

Yaşam alanlarının birçok sahasında gerekli olan dış mekan aydınlatmasında ön planda olan ROTANO V.3, minimalist tasarımı ile LED teknolojisinin sağladığı enerji tasarrufunu uygun maliyetler ödeyerek sağlamanıza imkân sunar.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)