EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

E.C.A. SEREL Yeni Havalimanı Yolcularını Hijyen Garantili Ağırlıyor

Dünyanın en büyük havalimanı projesi İGA İstanbul Yeni Havalimanı, Türkiye’nin köklü armatür ve vitrifiye markası E.C.A. SEREL ile güçlerini birleştirdi. İGA İstanbul Yeni Havali-manı projesinde E.C.A. SEREL, Hygiene Plus teknolojisine sahip yerli üretim armatür ve vitrifiyeleri ile havalimanı yolcularını hijyen garantili ağırlıyor. 

Türkiye’yi geleceğe taşıyan en önemli mega projelerden biri olan İGA İstanbul Yeni Havalimanı’na E.C.A. SEREL ürünleriyle katkı sağlamaktan büyük gurur duyduklarını belirten Elmor Genel Müdürü Enver Öz şunları ifade etti: “E.C.A. SEREL, 68 yıldır yerli sanayinin önemli bir markası olarak hizmet veriyor. Manisa’daki fabrikalarımızda sektörümüzdeki en ileri teknoloji kullanarak ürettiğimiz armatür, vitrifiye, kombi, vana, radyatör gibi ürünlerimizle ülkemizde hemen her evde yer almayı başardık. Üretim gücümüzle binlerce kişiye istihdam sağlıyoruz. Türkiye’den doğan global markalar arasına adımızı gururla yazdırdık. Bugün de ülkemizin gururu olan bir diğer yerli projeyle, İGA İstanbul Yeni Havalimanı’yla güçlerimizi birleştirdik. Ülkemizin geleceğinde sorumluluk almak bizim için büyük bir onurdur. İGA İstanbul Yeni Havalimanı projesinde yerli ürün teşviki ile Türkiye’nin markalarına öncelik verildi. Bu projedeki iş ortağımız İGA’ya ve yüce milletimizin markalarımıza olan güvenine de sonsuz teşekkür ederiz” 

 “Güvenle dokunulabilecek ortak kullanım alanları yaratıyoruz” 

Türk kültüründe hijyenin özel ve önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken Enver Öz şöyle konuştu: 

“Türkiye’de ilk kez E.C.A. SEREL markalarıyla üretilen Hygiene Plus teknolojili ürünler sayesinde güvenle dokunulabilecek ortak kullanım alanları oluşturduk. Kendi kendini temizleme ve hijyen sağlama özelliğine sahip ürünlerimiz kültürümüze yakışır hijyen ortamını yeni havalimanımıza da taşıdık. Ülkemizin gurur kaynağı olan dünyanın en büyük havalimanı İGA İstanbul Yeni Havalimanı’nda halkımızın ve misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamayı hedefledik.”

Hijyen ve Su Tasarrufu Bir Arada 

Hygiene Plus teknolojisine sahip armatür ve vitrifiyelerin sadece üstün hijyen sağlamadığını aynı zamanda su tasarrufunda da önemli rol oynadığını belirten Enver Öz şöyle konuştu:
“İGA İstanbul Yeni Havalimanı projesinde kullanılan E.C.A. SEREL markalı ürünler sayesinde su tüketimi minimuma indiriyoruz.  Her yıl sağlanan su tasarrufu ile ülkemizin doğal kaynaklarını koruma ve tüketimi azaltma anlamında da çok önemli bir adım atmış olacağız.”

E.C.A., Hygiene Plus kaplama teknolojisi ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Nano teknoloji ile üretilen özel hijyen kaplama sayesinde, artık armatürlerde de hijyen güvenliği yaşanacak. Elginkan Topluluğu’nun seramik sağlık gereçleri markası SEREL’in tüm ürünlerinde standart hale getirdiği Hygiene Plus teknolojisi armatürlere de özel olarak geliştirilerek Türkiye’de ilk kez E.C.A. armatürlerinde uygulandı. Türkiye, ev ve toplu yaşam alanlarında kullandığı armatür ve bataryalarındaki hijyen problemine E.C.A. sayesinde çözüm buluyor.

Maksimum Alanlara Maksimum Hijyen

Hygiene Plus kaplama teknolojisini Türkiye’de ilk kez uygulayan E.C.A., nano teknoloji ile üretilen özel hijyen kaplaması sayesinde, armatürlerde de hijyen güvenliğini yaşatıyor. E.C.A. armatürlerine uygulanan Hygiene Plus kaplama teknolojisi,  E.C.A. Icon, E.C.A. Purity, E.C.A. Novita, E.C.A. Myra, E.C.A. Mina, E.C.A. Mix Hijyen serileri, E.C.A. Myra üst takımlarda, E.C.A. ve SEREL klozet bataryalarında standart olarak uygulanıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)