EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Thea’dan Anahtar ve Priz Serisi Neva

Neva serisinin tasarımları, dünyaca ünlü Türk tasarımcı Mirzat Koç’un imzasını taşıyor.

Elektrik anahtarı ve prizlere yüksek teknolojiyi estetikle yorumlayarak yansıtan Thea, Neva Serisi ile yaşam alanlarına başka bir ışık taşıyor. LED aydınlatmayı elektrik anahtarı tasarımlarına taşıyan Thea’nın Neva serisinde elektrik anahtarları üzerinde yer alan mavi renkli, soft ve dekoratif LED’ler, mekânları göz zevkine uygun şekilde renklendirirken karanlıkta anahtarın yerini bulmanızı da kolaylaştırıyor.

Thea Neva Line
‘Line Efekti’ ile sunduğu tasarım sayesinde yaşam alanlarına sıra dışı bir hareket katan ve bu sayede ışığı çizgilerle yeniden yorumlayan Thea Neva Line, dinamizmin ruhunu taşıyan

mekânlardan hoşlananlar için bronz, gümüş ve siyah renk alternatiflerini sunuyor. Thea Neva Line, farklı detaylarla mekânlarda büyük farklar yaratmayı başarıyor. Thea Neva Line’ın krom parlaklığı taşıyan tasarımları, ışıltıdan hoşlananlara beklentilerinden çok daha fazlasını sunuyor.

Thea Neva Satinox
Işığın formu ve ruhu Thea Neva Satinox ile yenileniyor. Genlerinde hayatın dinamizmini taşıyan Neva, inox efekti ile kullanıldığı her mekâna yenilik ve kişilik katıyor. Sade tasarımı ve teknolojik görünümü ile evlere ve ofislere hem zarafeti hem de geleceği taşıyor. Model, dekorasyonda farklı beğeniler için bronz, gümüş ve siyah renk seçenekleriyle 6 farklı kombinasyon sunuyor.

Thea Neva Torus
Thea Neva Torus, evleri teknolojinin sıcak yüzüyle tanıştırıyor. Su bazlı çok özel bir toz boya kullanılarak üretilen Thea Neva Torus, ışığın sıcaklığını dokusuyla hissettirmeyi başarıyor.

Thea Neva Wooden
Dekorasyonda doğallıktan hoşlananlar için ahşap olmazsa olmazlar arasındadır. Thea Neva Wooden, bu etkiden faydalanıyor. Model venge, bambu ve akçaağaç seçenekleriyle kullanıcıyı özgür bırakıyor.

Thea Neva Opak
Thea Neva Opak ile ışık sade bir şekilde yorumlanıyor. Karmaşadan uzak bir yapıya sahip olan modelin renk alternatifleri beyaz ve krem rengi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)