EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Petek Banyo'dan Yenilikçi, Ergonomik, Şık Tasarımlar...

SAVONA: Avangarde çizgilerin modern yorumu

Avangarde mobilya anlayışının hakim olduğu, klasik mobilyanın sadeleştirilmiş en güzel hali olan Savona modeli aynalı üst modül ve cam tezgah üzeri seramik lavabolu alt modül olarak tasarlanmış. Gövde masif ağaç üzeri lake, kapaklar ise 3D Mdf üzeri lake olarak çalışılmış. Adını tarihi Savona kentinden alan bu modelin Beyaz- Altın ve Siyah- Altın renk seçenekleri var.


SYDNEY: Modern tasarımın temsilcisi

Ahşabın sıcak havası, lakenin karşı konulamaz çekiciliği Sydney modelinde bir araya geldi. Bu model seramik lavabolu alt modülden, Aynalı üst modülden ve boy dolabından oluşuyor. Etajerinin ayna yanına uygulanarak çalışılması modele hareket katmış. Gövde Doğal ahşap kaplama Mdf üzeri lake, kapaklar ise Mdf üzeri lake. Siyah- Zeytin, Siyah -A. Ceviz renk seçenekleri var...

BERGAMO: Beklentilerin ötesi

İki temel malzeme olan ahşap ve lakenin bir arada kullanıldığı Bergamo modeli ile banyonuz evinizin en şık ve kullanışlı mekanı olmaya aday. Gövde Mdf üzeri doğal ahşap kaplama ve lake, kapaklar ise Mdf üzeri lake çalışılarak özelleştirilmiş. Bu uyumlu birlikteliğin Siyah- Zeytin, Siyah- A.ceviz renk alternatifleri var.

OREGON: Her yıldızın bir hikayesi vardır

Oregon, detayların bir araya gelmesi ile ortaya çıkan farklı bir tasarım. Gövde doğal ahşap kaplama Mdf üzeri lake, Kapaklar Mdf üzeri lake. Alt modülde tezgah üzeri çanak lavabo tercih edildi. Üst modülde ayna ve raf kullanıldı. Beyaz- Zeytin, Beyaz Amerikan ceviz renklerinden birini tercih edebilirsiniz.

LAGUNA: Şık ve sade

Laguna modeli, evinizin modern havasıyla uyum sağlayacak ve banyonuzu bir o kadar şık gösterecek. Alt modül seramik lavabolu tezgahtan, üst modül ise led aydınlatmanın kullanıldığı çift kapaklı aynadan oluşuyor. Gövde Mdf üzeri lake. Cappucino, Beyaz, Antrasit renklerinden birini siz de banyonuz için seçebilirsiniz.

LUPİ : Hayatınızı kolaylaştırın

Banyo dekorasyonunun en önemli parçası olan banyo mobilyaları modern ve kullanışlı olmalı. Alt modülünde yekpare seramik tezgah ve gizli kulp kullanılması yukarıda tanıma çok uygun. Üst modülde ise led aydınlatmalı ayna uygulandı. Beyaz, Antrasit, Cappucino renk seçenekleri var.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)