EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Somfy ile Konfor Bir Dokunuşla Hayatınızda

Teknoloji bugün hayatın her alanına konfor katıyor. Elbette evler de teknolojinin getirdiği rahatlıktan olabildiğince yararlanıyor. Hatta birçok konuda çözüm, uzaktan kumanda sistemleriyle şimdi parmağımızın ucuna kadar geliyor. Bu konuda öncülük eden markaların başında da evlere hareket getiren kumanda ve motor sistemleri ile Somfy geliyor. Somfy, şimdi evlerde yüksek konfor için teknolojinin perdesini ardına kadar açıyor. Perdelerinizi tek tuşla açıp kapayabildiğiniz akıllı perde sistemleri ile hayat çok daha kolaylaşıyor. Sessiz çalışma özelliğine sahip Somfy akıllı perde sistemleri; dayanıklılığı ile de dikkat çekiyor, ayrıca çocuklar için risk oluşturan kablolar gerektirmediğinden son derece güvenli...

Somfy’nin motorlu sistem teknolojisi ile şimdi bir düğmeye basarak perdelerinizin konumunu değiştirmeniz mümkün.

İster stor perde, katlı perde ya da jaluziniz olsun evinizi önceden dekore etmiş olun ya da olmayın; Somfy size uygun bir çözüm mutlaka sunuyor. Uzaktan kumandanızdaki düğmeye tek dokunuşunuzla perdeleriniz yana doğru sessiz bir şekilde açılıyor ve durdurmak istediğiniz yerde duruyor. Motorlu perdeleriniz kumanda edilen bir yapıda ve hassas bir şekilde çalıştığı için güzel görünümlerini koruyor ve daha uzun süre dayanıklı oluyor. Bir ya da daha fazla sayıda perdeyi, aynı anda çalıştırmak için de koltuğunuzdan kalkmanıza gerek kalmıyor. Uzaktan kumandaya basit bir dokunuşunuzla hepsini kolayca çalıştırmanız olanaklı hale geliyor.

Farklı kumanda alternatifleri ve kişiye özel senaryolar…

Somfy’nin perde kumanda sistemlerinde birbirinden farklı senaryolar için programlar bulunuyor. Örneğin haftanın her günü için farklı bir programlama yapılarak istediğiniz gün ve saatlerde perdelerin otomatik olarak açılıp kapanması sağlanabiliyor. Siz evde yokken perdeleri istediğiniz saatte hareketlendiren “Evde biri var” simülasyonu da güvenliğiniz için pratik bir çözüm oluşturuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)