EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

D-Hotel Maris İklimlendirmede Tercihi CLIVET ve DECSA Oldu

“ En prestijli” ödüle sahip D-Hotel Maris iklimlendirmede tercihi yüksek verimli CLIVET ve DECSA ürünleri oldu

“American Academy of Hospitality Sciences” tarafından dünyada bugüne kadar 14 otele verilen “The Six Star Diamond“ ödüllü Doğuş Grubu'na ait D-Hotel Maris, iklimlendirme ihtiyacını CLIVET marka A Enerji Sınıfı Su Soğutmalı Soğutma Grubu ve DECSA Radyal Fanlı Kapalı Devre Soğutma Kulesi ile sağlıyor.

Datça Yarımadası’nda yer alan eşsiz konumu, beş özel plajı ve sunduğu lüks hizmet seçenekleri ile yüksek beklentilere hitap eden D-Hotel Maris, ısıtma-soğutma ihtiyacı için toplam soğutma kapasitesi 3.400 kW olan 2 adet CLIVET su soğutmalı soğutma grubu ve 2 adet DECSA Radyal Fanlı Kapalı Devre Soğutma Kulesi ile sağlıyor.


CLIVET A Enerji Sınıfı Su Soğutmalı Soğutma Grubu yıl boyunca yüksek verimlilikte çalışma için dizayn edilmiş soğutma gruplarıdır. Zengin çeşitlilikteki aksesuarlar ve kısmi yüklerde verimli çalışma sağlayan soğutma devresi tasarımı ile tüm kullanım ihtiyaçlarına kolaylıkla cevap verir.

DECSA Radyal Fanlı Kapalı Devre Soğutma Kulesi’nde kullanıldığı alanlarda minimum enerji tüketimi ile işletmelerin ilk yatırım maliyetlerinde kısa sürede geri dönüşüme imkan verir. Cihazın kolay çalışma ve bakım özelliği de kullanımda kolaylık sağlıyor.

Verilmeye başlandığı yıldan itibaren aralarında Dorchester London, Plaza Athenee, Le Meurice, Trump International NY’un da yer aldığı sadece 14 seçkin otele takdim edilen “The Six Star Diamond Award” almaya hak kazanan D-Hotel Maris, Türkiye’de ödülü ilk alan otel olarak Form Şirketler Grubu’nun seçkin referansları arasında yerini aldı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)