AKG Gazbeton, Sektörel Performans Ödülü'ne Layık Görüldü

Kocaeli Sanayi Odası'nın 2008 yılından bu yana verdiği “Sanayi Kuruluşları Sektörel Performans Değerlendirme” ödülüne AKG Gazbeton İşletmeleri layık görüldü. 2014 yılından bu yana Marmara Bölgesi’nde faaliyet gösteren tüm sanayi kuruluşlarının başvuru yaptığı ödüllere, AKG Gazbeton İşletmeleri ilk kez katıldı ve yarışmadan ödülle döndü.

Türkiye gazbeton üretiminde sektörünün lider firmalarından AKG Gazbeton, bir ödül daha kazandı. Kocaeli Sanayi Odası'nın 2008 yılından bu yana verdiği “Sanayi Kuruluşları Sektörel Performans Değerlendirme” ödülüne AKG Gazbeton İşletmeleri layık görüldü. 

Büyük Sanayi dalında Marmara Bölgesi’nde yapı ürünleri kategorisinde en başarılı firma seçilen AKG Gazbeton İşletmeleri’nin ödülünü, Çorlu İşletmesi Müdürü Sinan Oğuz Terzi, Gebze Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Babür Özçelik’ten aldı.

 “Büyük Sanayi” dalında değerlendirilen firmaların 7 ana kritere göre kurumsal performanslarının incelendiği “Sektörel Performans Ödülleri”,   verimlilik, yenilikçilik ve markalaşma, topluma katkı ve çevre, istihdam, çalışanların geliştirilmesi ve bilinçlendirilmesi, dış ticaret ve finansal sonuçlar gibi kurumsal performans alanlarından oluşuyor. Yapılan değerlendirmelerde en yüksek puanları alan firmalar belirleniyor. Bölgesel ortakları arasında Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, İstanbul Kalkınma Ajansı, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Trakya Kalkınma Ajansı’nın da yer aldığı yarışma,  sanayi kuruluşlarına bölgesel rekabet gücü sağlayacak stratejik yönetim anlayışı sağlamak ve stratejik yönetim yöntemlerine yönlendirmek amacıyla  9 yıldır düzenleniyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)