Banyoda Tipografi, Creavit Uni

Banyodan beklentisi yüksek olanlara Creavit’ten yaratıcılığın sınırlarını zorlayan yeni bir banyo mobilyası geliyor. Fonksiyonel tasarımıyla alışılmış, klasik banyolara veda niteliğinde olan Uni, ıslak mekanlara özel bir kişilik ve kimlik kazandırıyor. Yazıyı sanatla buluşturan bu tipografik görünümü, gücünü özgünlüğünden alıyor.

Bazen bir resim, bazen bir fotoğraf, bazense sadece harfler ve kelimeler her şeyi anlatmaya yetiyor. Sözcüklerin büyülü dünyasından ilham alan Creavit Uni Banyo Mobilyası, banyoda yenilik meraklılarının favorisi olacak gibi görünüyor. Yazıya hayat veren tipografinin gücü, bu dinamik tasarımın çıkış noktası oluyor.

Ürünün mat siyah lake ve mat beyaz lake gövdesi, özel cam baskı kapaklarla tamamlanıyor. Tasarımın başarısı özellikle kapaklarda


kendini gösteriyor. Tipografinin görsel gücünü yansıtan özel tasarım dolap kapakları yaratıcılık, estetik ve farklılığı tek bir üründe birleştiriyor. Beyaz üzerine siyah harfler kullanılarak tamamen yazıyla bezenmiş kapaklar, banyolara görsel bir şölen getiriyor. Sıra dışı tasarımıyla banyo keyfinize keyif katacak bu takım 105 cm’lik alt modül ve boy dolabı ile 60cm led aynadan oluşuyor. Geniş depolama alanı sunan dolaplar banyo keyfi için gerekli tüm detayları bir araya getiriyor. Yeni nesil banyoların vazgeçilmezlerinden olan ayna üzerindeki dokunmatik led aydınlatma ise pratik kullanım ve estetik görünümüyle banyonuza vazgeçemeyeceğiniz bir konfor katıyor. Hayalinizdeki mükemmel banyoyu oluşturmaya yardım eden yaratıcı dokunuşlarla banyonuza modern bir hava getiren Creavit Uni Banyo Mobilyası’nın uyumlu Creavit lavabo ve armatürle kullanılması öneriliyor.

Creavit’in yıllarca genç kalacak, yeni nesil banyo mobilyası Uni, banyolara getirdiği pozitif enerji ve dinamizmiyle stil sahipli kullanıcıların incelikli zevkini yansıtıyor. Gücünü yaratıcı tasarımından alan Creavit Uni ile size sadece kendinizi şımartmak kalıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)