EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Basf “Birlikte Büyüyelim”

BASF, 3-4 Aralık tarihinde Antalya Ela Quality Resort Otel’de düzenlediği “Birlikte Büyüyelim” adı altında gerçekleşen toplantılarda iş ortakları ile bir araya geldi. 2016 strateji ve hedeflerinin paylaşıldığı etkinlikte yeni süreçler ele alındı.

BASF Yapı Kimyasalları Bölümü’nün iş ortaklarıyla bağlarını güçlendirmeyi hedeflediği etkinlikte sektöre yön veren dinamikler hakkında bilgiler verilirken, BASF’nin 150. yılını kutladığı 2015 yılı değerlendirmesi de yapıldı.

“Birlikte Büyüyelim” toplantısı, BASF Yapı Kimyasalları Bölümü Türkiye ve Orta Asya Pazar Yönetimi Direktörü Emrah Ertin’ in açılış konuşmasıyla başladı. Ertin, açılış konuşmasında 2015 yılına dair sektörel değerlendirmelerde bulunurken BASF Yapı Kimyasalları Bölümü olarak başarılı bir yıl geçirdiklerini ifade etti.

2016 yılının rekabet açısından zor bir sene olacağının altını çizerken, “Güçlü iş ortaklarımızın desteği, sunduğumuz ürün gamı ve yüksek müşteri memnuniyeti, kalite ve sorumluluk gibi değerlerimizle 2016 yılında da hep birlikte başarılı olacağımıza eminim” dedi.

Toplantı kapsamında düzenlenen endüstri odaklı istasyon çalışmalarına iş ortakları gruplar halinde katıldı ve BASF Yapı Kimyasalları Bölümünün gelecek dönem yapılanması hakkında fikir ve bilgi sahibi oldular.

Türkiye ve ihracat bölgelerindeki iş ortakları ile bir araya gelen Yapı Kimyasalları bölümü toplantının son günü düzenlenen gala gecesinde keyifli vakit geçirerek ortaklıklarını güçlendirdiler.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)