Baumit Jel Teknolojisi ile Mantolamada Standartları Yeniden Belirleyecek

Binalarda dış cephe ısı yalıtımına 360 derece bakış açısıyla yaklaşan Baumit, sunduğu yenilikçi ürünlerle inşaat sektörüne katma değer sağlamaya devam ediyor. Son olarak yenilenen Baumit Premium Contact mantolama harçlarını piyasaya sunan şirket, yeni nesil ısı yalıtım plaka yapıştırıcı ve sıvalarından oluşan bu ürün grubuyla bütüncül bir mantolama hizmeti sunuyor. Baumit open, Star ve Pro Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemlerinin bileşenleri olan Baumit openContact, Baumit StarContact White, Baumit ProContact ürünlerinin benzersiz jel teknolojisi ise şantiyelerde uygulamayı yeni bir düzeye taşıyor. 

İnşaat sektöründe inovatif ürünler ve çözümler geliştiren “Avrupa’nın mantolama devi” Baumit, uzun yıllara dayanan saha tecrübesi, AR-GE çalışmaları ve iş ortaklarıyla yürüttüğü yakın bilgi alışverişi sayesinde yeni inovasyonu benzersiz jel teknolojisini inşaat sektörünün karşısına çıkarıyor. Üstelik bu üstün teknoloji ile yeniden tasarlanan Contact ürünleri ile artık daha kolay, hızlı ve sürdürülebilir çözümler sunuyor. Contact ürünlerinin en önemli faydalarının başında sıva makineleri ile uygulandığında şantiyede hız kazandırması geliyor. Isı yalıtımında öncü olan Baumit, Contact ürünleriyle sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmak için karbon emisyonlarını yaklaşık yüzde 41 oranında azaltıyor.

Baumit’ten mantolama harçlarına benzersiz bir yenilik

İnşaat sektöründe artan kalite bilinci yanı sıra yapım süreçlerinin hızlanması, mimarideki değişiklikler ve sürekli değişen hava koşulları gibi belirleyici durumlarda işlenebilirlik ve dayanıklılık etkenini daha önemli hale getirirken güvenlik talebini de artırıyor. İnşaat sahalarındaki gelişmelere paralel olarak Contact mantolama harçlarını sürekli geliştiren Baumit, benzersiz jel teknolojisi ile yeniden tasarlanan bu seri ile yüksek kalitesini ve işleme özelliklerini bir kez daha ortaya koyuyor. Jel teknolojisi ile krema gibi bir kıvam alan yeni nesil mantolama harçları sunan Baumit, bu teknoloji ile diğer harçlardan farklı olarak elle uygulanabilmesinin yanı sıra sıva makineleriyle de çok kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilme imkanı sağlıyor. Jel teknolojisi, hız ve kolaylığın yanı sıra daha üstün dayanıklılık, yüzey esnekliği ve sağlamlığı bir araya getiriyor. Üstelik, karbon emisyonunu yüzde 41 oranında azaltan bu seri, çevreye daha da dost olmasıyla ekolojik olduğunu da kanıtlıyor.

En iyi işçilik ve yüksek mukavemet için gerekli koşulları sağlıyor

Baumit StarContact

Baumit openContact, Baumit StarContact White ve Baumit ProContact ürünlerindeki benzersiz jel teknolojisi, inşaat sahalarında ince işçilik ve yüksek mukavemet için profesyonellerin işini kolaylaştırıyor. Yeni Contact ürünleri, kremamsı yumuşak kıvamı ve daha esnek yapısı sayesinde Baumit StarTex Donatı Filesi üzerinde daha homojen, pürüzsüz ve dayanıklı bir yüzey oluşturuyor. Üstelik, ustalara eşsiz kolaylıkta bir uygulama deneyimi yaşatıyor.

Baumit dış cephe ısı yalıtım sistemleri sektörün en uzun garanti sürelerine sahip

Sistem bileşenleri arasındaki uyum, mukavemet, esneklik ve ham maddelerin kalitesi, cephenin uzun ömürlü olmasında etkili faktörlerdir. Avrupa’nın mantolama devi Baumit ise bu iddiasını uzun yıllar dayanıklı ürünleriyle kanıtlamaya devam ediyor. Doğru malzeme seçimi, uygulama ve bakım ile 30 yıla varan sektörün en uzun garanti süresini sunan şirket, bunun için uygun tasarlanmış ve üretilmiş ürünlerini her geçen zamanda geliştirerek sunuyor.  On yıllara meydan okuyan tüm Baumit dış cephe ısı yalıtım sistemleri ETAG belgesine sahip olması ile de dikkat çekiyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)