Baymak Akademi Yılın İlk Yarısında 1850 Sektör Profesyoneline Eğitim Verdi

Baymak, geleceğin ihtiyaçlarını da dikkate alarak, eğitimle donanımlı ve müşteri odaklı bir çalışan profili yaratmaya devam ediyor. Baymak Akademi, iklimlendirme sektöründe eksikliği hissedilen vasıflı iş gücünü destekleyerek kalifiye hale getirmeyi ve hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor. 2024 yılının ilk altı ayında 1850 sektör profesyoneline 178 saat eğitim verildi.

Baymak Akademi

Baymak, 55 yıllık deneyimiyle 2018’den bu yana Baymak Akademi bünyesinde ücretsiz eğitimler sunuyor. Akademi, sektörün geleceğe yönelik ihtiyaçlarına çözümler üreterek, teknik detaylardan ürün montajına kadar geniş bir yelpazede eğitimler veriyor. Üniversite ve teknik meslek lisesi öğrencilerine yönelik eğitimler de dahil olmak üzere, çağrı merkezi, yetkili servis, bayi ve satış kanalı gibi farklı alanlarda özel eğitimler düzenliyor. Yüz yüze eğitimlerin yanı sıra çevrimiçi eğitimler de gerçekleştiriliyor.

Baymak Satış ve Pazarlama Direktörü Pınar Canlı, eğitimin güvenlik, kalite, verimlilik ve teknolojik gelişmeleri takip etme gibi yetkinlikleri artırdığını belirtti. Baymak Genel Müdürü Ülkü Özcan ise, Baymak Akademi’nin, iklimlendirme sektöründe değişim ve dönüşüme liderlik eden uzman kadrolar oluşturmayı amaçladığını vurguladı. Özcan, küresel ısınma ve teknolojik ilerlemeler ışığında, sektördeki sürdürülebilir başarıyı desteklemek için eğitimlerin önemine dikkat çekti.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)