Baymak Corporate Games ile Sporun ve Sporcunun Yanında!

Corporate Games; çalışma hayatı içinde bulunan pek çok kişinin her yaştan, her spor dalına katılarak gerçekleştirdiği bir etkinlik. Dünya çapında bir spor organizasyonu olan Corporate Games’de bu yıl sporun her dalını destekleyen Baymak’ta yer aldı. Baymak yaşamları için form tutmayı hedef edinmiş çalışanlarına yatırım yaparak, bu yıl futbol ve basketbol alanında yarıştı.

Baymak Değişen Yüzüyle Her Alanda Aktif…

2013 yılı itibari ile %100 Hollandalı BDR Thermea Grup şirketi haline gelen Baymak, bunu gerek kurum içi gerekse kurum dışı çalışmalarında tüm alanlara yansıtıyor. BDR Thermea’nın teknolojik gücünü arkasına alan Baymak, 800’ün üzerinde genç yaş ortalamasına sahip çalışanına yatırım yapıyor, çalışanlarını her alanda eğiterek kaliteli personel istihdam etme alanında Türkiye’ye katkı sağlıyor.

Baymak Sporcularının Kıran Kırana Mücadelesi

23 Mayıs 2014 Cuma günü gerçekleşen açılışa sporcuları ve onları destekleyen şirket çalışanları ile katılan Baymak, sporun olmazsa olmazı ‘’disiplinli çalışma’’ ve ‘’ düzenli antrenmanın’’ önemini sergiledi. Daha sabah saatlerinden itibaren alana gelen sporcular, erken saatlerde basketbol ve futbol antrenmanlarına başladılar.
İlerleyen saatlerde tüm şirket çalışanlarının ve sporcularının sembolik olarak bayraklarını yerleştirdikleri törende, Baymak şirket çalışanları sporcularını yalnız bırakmayarak, yüksek tezahüratlarla onlara destek olduklarını gösterdiler.

Cumartesi ve Pazar günü gerçekleşen karşılaşmalarda, Baymak sporcuları, basketbol ve futbol alanında markayı en iyi şekilde temsil ederek, önümüzdeki yıl galibiyet için söz verdiler.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)