Beko’dan Enerji Tasarrufu Sağlayan Isı Pompalı Kurutma Makineleri

Beko kurutma makinesi

Lider ev teknolojileri markası olarak geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle tüketicilerin hayatını kolaylaştıran Beko, ısı pompalı kurutma makineleri ile bir yandan çamaşırları kuruturken koruyor, bir yandan da yüzde 71’e varan enerji tasarrufu sağlıyor. 

Yenilikçi ev teknolojileri markası Beko, ısı pompalı kurutma makineleri ile daha az enerji tüketmesinin yanı sıra çamaşırları kuruturken koruyor. 

Beko, ısı pompalı teknolojiye sahip kurutma makineleri ile içerisinde bulunan ısıtıcı sayesinde havayı ısıtıp, ıslak çamaşırların üzerine üfleyerek çamaşırların kurumalarını sağlayan geleneksel kurutma makinelerine göre kıyafetleri daha verimli ve renklerini koruyarak kurutuyor. Beko’nun A+, A++ ve A +++ ısı pompalı teknolojisine sahip kurutma makineleri, B enerji sınıflı geleneksel makinelere göre yüzde 71’e varan enerji tasarrufu da sağlıyor.  

Tüm güncel kurutma makineleri gamını ısı pompalı ürünler ile satışa sunan Beko, tasarruf sağlayan teknolojisinin yanı sıra hesaplı kampanyasıyla da tüketicilerinin yüzünü güldürüyor. Kasım ve aralık aylarında tüm ısı pompalı modellerde geçerli 1.000 TL’ye varan indirim fırsatı ve 10 yıl motor garantisinin yanında 30 gün koşulsuz iade hakkı da bulunuyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)