Bodrum'da Mimari ve Dekoratif Aydınlatma İçin Güç Birliği

TEPTA Aydınlatma’nın Avrupa’nın farklı ülkelerinden temsil ettiği markaların ürünlerine artık Bodrum’un köklü firması olan Bodrum Mutfak Mobilya’nın Konacık’ta bulunan mağazasından ulaşılabiliyor.

32 yıldır İtalya başta olmak üzere İspanya, Hollanda, Fransa, Almanya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, Portekiz gibi ülkelerden öncü aydınlatma tasarımlarını sunan TEPTA Aydınlatma, uzun yıllardır projeleri ve hizmetleri ile aktif olduğu Bodrum’da artık Bodrum Mutfak Mobilya mağazasında sunulan geniş bir ürün seçkisi ile yer alıyor.

TEPTA, mutfak alanında özgün tasarımları ve özelleştirilmiş çözümleri ile sektöre öncülük eden Bodrum Mutfak Mobilya ile gerçekleştirdiği iş birliği doğrultusunda Ege Bölgesi’ndeki satış noktalarına İzmir’den sonra Bodrum’u ekledi.

Tepta Aydınlatma ve Bodrum Mutfak Mobilya

8 Temmuz günü gerçekleşen açılışta, TEPTA Genel Müdürü Robi Ebeoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Danacıoğlu, Satış Müdürü Eytan Ebeoğlu ve TEPTA ekibinin bir bölümü yer aldı. Bodrum Mutfak Mobilya müşterilerinin ve Bodrumluların yanında mimarlık, tasarım ve sanat dünyasından pek çok ismin ağırlandığı bu davette Bodrum Mutfak Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Güneri, TEPTA ile gerçekleştirdikleri iş birliğinin Bodrum Mutfak Mobilya olarak kullanıcılarına daha da kapsamlı ve özelleştirilebilir deneyimler sunma hedeflerinin bir parçası olduğundan bahsetti.  

Bodrum’da Maçakızı Hotel, The House Residences, Rixos Premium gibi bilinen otel ve rezidans projelerinin yanı sıra pek çok konutu aydınlatan TEPTA’nın Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Danacıoğlu ise temsil ettikleri global markaların büyük bir çoğunluğuna ait ürünlerden Bodrum için özel olarak oluşturdukları geniş bir seçkiyi Bodrum Mutfak Mobilya’nın ayrıcalıklı mobilya tasarımları ile bir araya getirmiş olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. 

Markanın temsil ettiği Aqua Creations, Bover, Brand van Egmond, Catellani&Smith, Cini&Nils, Diesel Living with Lodes, Forestier, iGuzzini, Karman, Linea Light Group, Lodes, Martinelli Luce, Roger Pradier ve Slamp markalarının aplik, sarkıt ve taşınabilir şarjlı aydınlatmalarının yanı sıra masa ve yer lambaları mavi, yeşil ve beyazın hakim olduğu yarımadalıların deneyimlerine sunuluyor.

TEPTA, Bodrum açılımını Bodrum Mutfak Mobilya bünyesinde bulunan ürünlerle sınırlı tutmuyor. Markanın 30 yılı aşkın deneyimi ile İstanbul’dan tüm müşterilerine sağladığı her türlü ürün ve hizmet, artık Bodrumlular için de geçerli hale geliyor. Perakende ürün satışının yanında iç mekân veya dış mekân için projeli satışlara yönelik ürün ve hizmetlere de Bodrum’dan daha kolay ulaşılabiliyor. TEPTA’nın projeli hizmetleri kapsamında sunduğu mimari tasarımlara özgü özel üretim hizmeti de artık Bodrum’dan Ege Bölgesi’ne ulaşıyor.

Mimari ve dekoratif aydınlatma alanında, ister iç ister dış mekan olsun, oteller, konutlar, karma yapılar, alışveriş merkezleri, parklar, caddeler, mimari cepheler, tarih, kültür ve turizm yapıları, sanat mekanları, yeme içme ve eğlence mekanları, ulaşım yapıları için aydınlatma ürünleri sunan ve aydınlatma alanında süpervizyon hizmeti sağlayan TEPTA’nın tüm markalarına ve ürünlerine dair yeniliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesapları (Facebook: @teptaaydinlatma, Instagram: @tepta_aydinlatma, Linkedin: Tepta Lighting) takip edebilir, www.tepta.com adresi ziyaret edilerek aylık e-bültene abone olunabilir.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)