BTicino’dan İnce Fikirler

                                                                                                                                                                                  Yeni yılda evini yeniden dekore edenlere ince fikirler BTicino’dan 

Yeni yıl ile birlikte yaşam alanlarının dekorasyonlarında değişiklik yapmak isteyenler, konu anahtar priz olunca BTicino’nun estetiği ve son teknolojiyi bir araya getirdiği anahtar prizlerini tercih ediyor. Tasarım ve şıklığıyla göz dolduran BTicino; Air, Axolute ve Livinglight serileriyle yeni yılda evini yeniden dekore edenlere ince fikirler veriyor.

Yeni bir yıla yeni dekore edilmiş bir evle merhaba demek isteyenleri; Air, Axolute ve Livinglight serileriyle karşılayan BTicino, estetik tasarımı ile ev dekorasyonunuzu bütünleştiriyor.

Yeni yılın renkleri BTicino ile evinizde

Modern ve minimal tasarımın fonksiyonel teknolojiyle harmanlandığı BTicino anahtar-priz serileri, şık ve estetik görünümüyle yeni yılda yaşam alanlarına yeni bir soluk getiriyor. Kırmızı, yeşil ve dore renk alternatifleriyle yaşayan mekanlar yaratmanıza eşlik eden BTicino anahtar-priz serileri, var olduğunuz her alanda yeni yıl atmosferini de yakalamanıza olanak sağlıyor. Doğanın en güzel tonu yeşili, kalite ve lüksün rengi doreyi ve gücün sembolü kırmızıyı duvarlara taşıyan BTicino’nun Air, Axolute ve Livinglight serileri, İtalyan tasarımıyla yaşam alanlarınıza kusursuz bir görünüş katıyor.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)