Bu Yaz Bahçeler Philips ile Işıl Işıl Olacak

Philips’in tasarım ödüllü dış mekan aydınlatma armatürleri serisi myGarden Koleksiyonu’nda yer alan ürünler sade ve şık tasarımları ile bahçelere kişilik kazandırıyor.

Philips’in dış mekan aydınlatmaya pratik bir yaklaşım kazandıran myGarden Koleksiyonu bahçelerde en güzel atmosferleri yaratmaya imkan sağlıyor. Kaliteli ışık demeti ve LED teknolojisinin avantajlarıyla dış mekan aydınlatmayı yeniden yorumlayan myGarden Koleksiyonu, ödüllü tasarımıyla şıklık ve sadeliği bir arada sunuyor.

Bahçelerde aydınlatma ile yepyeni atmosferler yaratılıyor...

myGarden Dış Mekan Koleksiyonu, modern görünümüyle son derece sade ama bir o kadar da dikkat çekici bir aydınlatma


çözümü sunuyor. Işığı tasarımın ulaştığı en üst noktaya taşıyarak parlamayı önleyen bir yüzeye sahip olan myGarden Dış Mekan Koleksiyonu, beyaz ve 3 farklı tonda gümüş renk seçeneklerine sahip alternatifleri ile her bahçeye uyum sağlıyor. Yüksek kaliteli LED ışık kaynağını her ortama uyacak küçük armatürlerle birleştirerek performansı artıran myGarden Koleksiyonu, LED teknolojisini en üst düzeye taşıyor.
Sahip olduğu sade formuyla ışığın şeklini simgeleştiren myGarden Dış Mekan Koleksiyonu, aynı zamanda doğa dostu bir çözüm sunarak dış aydınlatmada yeni bir sayfa açıyor. Enerji tasarrufunun başrol oyuncusu olan LED teknolojisi ile aydınlatmada enerji maliyetlerini azaltmayı sağlayan myGarden, düşük karbon emisyonu ile çevreye de zarar vermiyor.

myGarden Koleksiyonu’nun mevsimsel sıcaklık koşullarından bağımsız olarak kurgulanan mekanizması, soğuk ve sıcak koşullarından etkilenmezken dış mekan kullanımda güvenlik endişelerini de ortadan kaldırıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)