Buderus’tan Geleceğe Dokunuş

Buderus’un akıllı teknoloji ürünü Buderus Logamatic TC100 oda kumandası, sadece kombiyi uzaktan çalıştırmakla kalmıyor; kendiliğinden öğrenme ve otomatik yer belirleme özellikleri sayesinde, ısıtma sisteminin en iyi şekilde kullanılmasına ve enerji tasarrufuna yardımcı oluyor.

Günümüzde akıllı bağlanabilir teknolojiler, insanın hayat kalitesi ve yaşam konforunu artırırken, aynı zamanda çevreye dost özellikleri ve sağladıkları tasarrufla da ön plana çıkıyor.

Yenilikçi tasarım ve yüksek performansa sahip ürünlerin yaratıcısı Buderus da hem oda sıcaklığı hem de dış hava sıcaklığına göre ayarlanabilen Buderus Logamatic TC100 akıllı oda kumandası ile ısıtma sektöründe ezberleri bozuyor.

Buderus’un akıllı oda kumandasının en çarpıcı özelliği, mobil telefona ya da tablet bilgisayara yüklenen bir uygulamayla kombiyi, istenilen yerden, istenilen anda açıp kapatabilmesi.
Bu mobil uygulama sayesinde ev ya da işyerlerindeki Buderus kombiler, kilometrelerce uzaktan bile istenilen ortam sıcaklığına ayarlanabiliyor. Böylece ihtiyaç kadar ısı üretilirken, hem yakıt tasarrufu hem de ısınma konforu bir arada sağlanıyor.

Kendiliğinden öğreniyor, enerji tasarrufu sağlıyor 

Buderus Logamatic TC100 akıllı oda kumandasının sahip olduğu ‘kendiliğinden öğrenme’ ve ‘Geo-fencing (coğrafi konum alanını belirleme) modu’ gibi akıllı fonksiyonlar, ısıtma sisteminin en iyi şekilde kullanılmasına ve enerji tasarrufuna yardımcı oluyor.

Uygulamadaki kendiliğinden öğrenme modunun aktifleştirilmesinden sonra, ısıtıcının zaman programı 7 gün boyunca takip edilerek kaydediliyor. Böylelikle kullanıcının günlük rutinleri tanınıyor ve en uygun sıcaklık kendiliğinden sağlanıyor.

Geo-fencing özelliğiyle de binanın etrafında bir mesafe yarıçapı tanımlanıyor. Binadan uzaklaşıldığında veya binaya girildiğinde akıllı telefon bunu algılayarak, uygulamaya bilgileri gönderiyor. Bu sayede de en uygun sıcaklık ayarı otomatik olarak gerçekleştiriliyor.

Buderus Logamatic TC100 akıllı oda kumandası kullanımı sayesinde aylık doğalgaz tüketim miktarı düşüyor, aile bütçeleri soğuk kış aylarında açık vermiyor!


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)