​Dünyagöz Hastaneleri’nin Tercihi Belenco Metropol Grey

Modern mimarisi ve her türlü konforun düşünüldüğü hizmet anlayışıyla Dünya Göz Hastaneleri, aynı zamanda 5 yıldızlı otel konforunda...

Gözün tüm branşlarında sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiren Dünyagöz Hastaneler Grubu; Konya ve Gaziantep’ten sonra, yılın sonuna doğru İzmir Konak’ta, Şubat’ta Bakü ve Amsterdam hastanelerini de hizmete açarak hastane sayısını 26’dan 31’e yükseltecek. Avrupa’nın belirli noktalarına her yıl beş klinik açma çalışmalarına devam eden Dünyagöz Hastaneler Grubu; bu yatırımları sayesinde 2015’te elli bin olan yabancı hasta sayısını yüzbinlere ulaştırmayı hedefliyor.

İstanbul, Çorlu, Adapazarı, İzmir, Erzincan, Konya, Ankara, Kayseri, Diyarbakır, Gaziantep gibi 26 ilde hizmet veren ve diğer illerde inşası devam eden Dünya Göz Hasteneleri, yüzey kaplamalarında BELENCO Kuvars Yüzeyleri tercih ediyor. Hasta sağlığı ve memnuniyetine verdiği değeri modern mimarisi ve konforuyla da sunan Dünyagöz Hastaneleri’nin; banyo tezgahlarında, yer zemin döşemelerinde, bankolarında, merdiven basamaklarında ve yangın merdivelerinde BELENCO Metropol Grey kullanılıyor.

BELENCO Kuvars Yüzeyler, hastane, poliklinik, diş poliklinikleri, ameliyathane, laboratuvar gibi yüksek hijyen ve temizlik gerektiren birçok mekanda güvenle kullanılmakta.

Birbirinden şık ve benzersiz onlarca renk ve doku seçeneği ile Belenco, estetiği sağlamlıkla bütünleyen tezgah ve diğer yüzey tasarımlarıyla yaşam alanlarına kuvars şıklığını getiriyor. Kuvars yüzey üretiminde Türkiye’ de ve uluslararası arenada liderliği hedefleyen Belenco, Türkiye’nin zengin ve nitelikli kuvars mineralini tasarım, sanat ve teknoloji ile yorumlayarak; katma değeri yüksek, çağdaş tasarımlarla uyumlu, estetik ve işlevsel kuvars yüzeyleri ile mimari çözümler sunuyor.

Doğal ve büyüleyici kuvars mineralini, %100 biyolojik bağlayıcılarla harmanlayan Belenco Kuvars Yüzeyler ile daha da sağlıklı yüzeyler oluşturmak mümkün.

“GreenGuard Belgeli” Belenco Kuvars Yüzeyler, iç mekan hava kalitesini artıran ürün özellikleri ile okul ve sağlık kurumlarında, konutlarda güvenle kullanılıyor. Her zaman dilimine uygun şıklığı, leke tutmaz, kırılmaz, çizilmez ve bozulmaz yapısı ile 15 yıl garantisi ile diğer yüzey malzemelerinden çok daha sağlam olan Belenco Kuvars Yüzeyler darbeye, parça kopmasına ve ya çatlamaya karşı yüksek dayanım gösteriyor.

Çok sert ve yarı kıymetli taş olan kuvarsı, günümüzün en ileri teknolojisiyle şekillendiren Belenco, farklı renk ve doku alternatifleriyle şık olduğu kadar dayanıklı ve kullanımı kolay yüzeyler sunuyor. Hijyenik Belenco Kuvars Yüzeyler, gözeneksiz ve kompakt yapısı ile üzerinde bakteri veya mikro organizma üremesine izin vermiyor. Hijyenik yapısı LGA ve NSF tarafından onaylanan Belenco ile tezgahlarını temizlemek için özel kimyasallar uygulamaya gerek kalmıyor. Gözeneksiz yüzeyi sayesinde kullanıldığı her yerde hijyen sağladığı için özel bir bakım ve koruma gerektirmiyor ve kolay temizleniyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)