E.C.A.’dan Hafif Ticari Klimalar

Türkiye iklimlendirme sektörünün inovatif çözümler üreten markası E.C.A., inverter donanımlarıyla soğutma kalitesini üst düzeye çıkarırken işletme maliyetlerini de hafifleterek tasarruf sağlıyor. Kaset, kanallı ve salon tipi 3 alternatife sahip hafif ticari klimaların çevreye zarar vermeyen R32 gaz ile desteklenmesi ise verim ve sürdürülebilirliği öne çıkarıyor.


Avrupa ve Türkiye’de tüm zamanların rekorunu kırarak günlük yaşamı olumsuz etkileyen hava sıcaklıkları etkisini devam ettirirken sağlıklı ve ekonomik iklimlendirme ihtiyacı, işletmeler için de büyük önem arz ediyor. Geniş alana yayılan işletmelerde daha sağlıklı ve verimli iklimlendirmeyi hafif ticari klimalar ile mümkün kılan E.C.A., yaz mevsimini kabus olmaktan çıkarıyor. Kaset, kanallı ve salon tipi olmak üzere kullanıcısına 3 farklı seçenekle sunulan hafif ticari klimalar, bünyesinde yer alan R32 gazıyla da doğayı koruyan iklimlendirme yapıyor. Hafif ticari klimaların tümü full DC inverter teknolojisini içeriyor.

Özel filtre sistemi sayesinde toz ve partiküllerden arınmış temiz hava

18.000-24.000-36.000-48.000 BTU/h kapasite seçenekleriyle sunulan kaset tipi klimalar, iklimlendirme yaptığı alana çevresel (360°) hava akışı sağlıyor. Kompakt tasarımıyla geniş alanlarda üstün performans gösteren kaset tipi klimalar; 24 saat/haftalık zaman ayarı, akıllı kanat yönlendirmesi, çevre ve iç sıcaklık değerlerine göre çalışan otomatik mod seçeneği gibi özellikleriyle de konfor vadediyor. Havadaki toz ve partiküllere karşı özel filtre sistemiyle önlem alan cihaz, sağlıklı çözüm sunarken sessiz çalışma moduyla da kapalı ortamlardaki gürültü problemine çözüm üretiyor.

Kompresör sistemi sayesinde yüksek verimlilik

Ticari alanlarda iklimlendirme ihtiyacını karşılayan kanallı tip klimalar, 24.000-48.000-60.000 BTU/h kapasitesiyle sunuluyor. Kompresör sistemi sayesinde üst düzey verimlilikle çalışan ürün, otomatik yeniden başlatma özelliği sayesinde de kullanıcı konforunu düşünüyor. 24 saat ve haftalık programlanabilme özelliğine ek olarak rahat uyku moduyla da çalışan cihaz, full DC inverter teknolojisi sayesinde iklimlendirmede verimliliği üst noktaya taşıyor.

3 dakika koruma fonksiyonu ile uzun kompresör ömrü

E.C.A. salon tipi klimalar, 48000-60000 BTU/h kapasite seçenekleriyle kullanıcısına sunulurken 48000 BTU/h kapasiteli üründe monofaze ve trifaze güç alternatifleri bulunuyor. Cihazın 3D sağ-sol hava akışı, bulunduğu ortamı ideal koşullarda iklimlendirmede konusunda ise benzerlerinden ayrışıyor. LCD gösterge, akıllı defrost özelliği, sessiz çalışma modu ile çevre ve iç sıcaklık değerlerine göre çalışan otomatik mod seçeneği de kullanım konusunda kolaylık sağlıyor. Cihazın 3 dakika koruma fonksiyonu, kompresör ömrünü uzatırken, sahip olduğu estetik tasarımı ise mekanın aurasıyla olan uyumunu günün her anında yansıtmayı başarıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)