​Eryap Grup Bakü Fuar'ındaydı

İnşaat ve yalıtım sektöründe lider markaların üreticisi Eryap Grup, 21-24 Ekim 2015 tarihleri arasında Bakü Expo Center’da 21.si düzenlenen BakuBuild Uluslararası Yapı, Isıtma ve Havalandırma Fuarı’nda ürünlerini dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerle buluşturdu. 30 ülkeden gelen 400’den fazla katılımcı şirket ile gerçekleşen fuar kapsamında Eryap temsilcileri, çalışmaya devam ettiği ve çalışmayı hedeflediği müşteriler ile birebir görüşmelerde bulundu.


Eryap, enerji verimliliğini artıran ürünlerini sergiledi

Hazar bölgesinin en büyük inşaat etkinliği olan Bakubuild’de, yurtiçi büyüklüğünün yanı sıra bugün 40 ülkeye ihracat gerçekleştiren Eryap Grup da hazır bulundu. Fuar kapsamında firma ve ürün bilgilerini ziyaretçiler ile paylaşan Eryap Grup; Azerbaycan, Almanya, İtalya, Rusya, İran, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Çek Cumhuriyeti, Hindistan ve Çin’den gelen şahıs ve firmaları standında ağırladı.

Eryap Grup, yaklaşık 15 yıldır 150.000 m2’yi aşan Gaziantep, İstanbul ve Sakarya’da bulunan 3 farklı üretim tesisinde üretimini gerçekleştirdiği American Siding, Bonuspan, Focus Membran, BonusMAX, Winer, Focus Shingle ve Wooler ile inşaat sektörünün gelişimine yön vererek, yapıların daha modern ve güvenilir standartlara ulaşmasını sağlıyor. Üretim döngüsünde enerji kaynaklarını en verimli şekilde kullanmayı, gelişen pazar beklentileri ve standartları doğrultusunda yüksek kalitede ürün geliştirmeyi hedefleyen Eryap, doğaya dost, çevresel risk faktörlerini gözeten, enerji kaynaklarının doğru kullanımını öngören ürünlerini BakuBuild 2015 ‘te ziyaretçilerle buluşturdu.

Fuarda özellikle, Eryap’ın Ar-Ge ve Ür-Ge bölümlerinde geliştirilen, bina ömrü boyunca minimum servis ve bakım gerektiren yüksek kaliteli yeni ürünler dikkat çekti.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)