Estetiğin Buluştuğu Mükemmel Konfor: Maxi Royal

Maxi Royal serisi, fonksiyonellik ve estetiğin birleştiği mükemmel konforu sunar. ASAŞ, Türkiye'nin lider sanayi kuruluşlarından biri olarak, geniş renk yelpazesi sunan alüminyum kapak uygulama seçeneği ile Maxi Royal serisini tanıtmaktadır. Bu sergi, ev veya iş yerinize estetik katmanın yanı sıra üstün yalıtım özellikleri ve çok katlı binalardaki rüzgâr yüküne karşı yüksek mukavemetiyle dikkat çekiyor.

ASAŞ Maxi Royal

Maxi Royal, damlalıklı ve düz kanat alternatifleriyle farklı görünüm seçenekleri sunarken, alüminyum kapak uygulaması ile estetiği PVC profillerin teknik avantajlarıyla birleştiriyor. RAL renk kartelasının tamamını kullanma imkanı sunan geniş renk yelpazesi ile Maxi Royal, rezidans görünümlü özel konutlar, iş merkezleri projeleri ve özel tasarımlı dış cephelerde tercih edilen uygulama profillerini sunmaktadır. Beyaz renge ek olarak, profil gövdesi için krem ve gri renk seçenekleri de bulunan Maxi Royal, pervazlı kasa profili ile iç yüzeyde estetik görünümlü duvar-doğrama birleşim bütünlüğü sağlamaktadır.

Maxi Royal, yüksek sızdırmazlık özelliği ile öne çıkar. 4-40 mm aralığındaki nitelikli camlarla birlikte kullanılarak maksimum ses ve ısı yalıtımı sağlar. Alüminyum kapak uygulama seçeneği ve PVC profil ile birleştirilen Maxi Royal, yüksek katlı binalardaki rüzgâr yüküne karşı mukavemet sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kendinden contalı profili sayesinde hızlı üretim avantajı sunan Maxi Royal, su tahliyesini kolaylaştıran tasarımıyla yüksek sızdırmazlık sağlar. Ayrıca, kapılar için düşük uygulama imkanı sunan ısı yalıtımlı alüminyum eşik profil seçenekleri de mevcuttur.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)