Farka Açılan Schüco Alüminyum Pencereler

Schüco, AWS 90 AC.SI akustik pencere sistemi ile pencere devrili durumdayken ses yalıtımı ve doğal havalandırmayı bir arada sunan yeni bir tek cidarlı pencere çözümü sunuyor. 

Schüco Alüminyum Pencereler

Bir pencere sözlük anlamı ile sadece bir binanın duvarında veya çatısında, bir çerçeve içinde cam veya diğer şeffaf malzemelerle donatılmış, ışığı veya havayı içeri alan ve insanların dışarıyı görmesini sağlayan bir açıklık mm? 72 yılı aşan deneyimiz ile rahatlıkla söyleyebiliriz ki: “Hayır!”

Schüco Akustik Pencere ile gürültüsüz doğal havalandırma

Çevre gürültüsü, halk sağlığı açısından önemi giderek artan bir konu. Şehre entegre yerleşim yerlerindeki konut talebi artmakta ancak insan ve trafik yoğunluğu arttıkça şehirlerdeki gürültü kirliliği de artmakta. Bu sebeple yerleşim yerlerinde yeni binalar planlanırken gürültünün bastırılması ve yayılmasına ilişkin iyileştirilmiş önlemler giderek daha fazla ön plana çıkıyor. Üstelik bu, pandemi dönemi sonrası önemi çok artan, yapıda doğal havalandırma arzusu ile genelde çelişen bir durum iken. İşte Schüco, AWS 90 AC.SI akustik pencere sistemi ile pencere yatık durumdayken ses yalıtımı ve doğal havalandırmayı bir arada sunan yeni bir tek cidarlı pencere çözümü sunuyor.

Sadece lafta değil aksiyonda sürdürülebilir 

Enerji tasarrufu bugün her zamankinden daha önemli ve bu durum özellikle inşaat sektörü için geçerli. Pencereler, binaların iyi bir iklim dengesine sahip olması için önemli unsur. Bu nedenle Schüco, sistemlerini aralıksız geliştirmekte: AWS Optimised adı altında Schüco artık standart alüminyum sistemlerini, pasif ev sertifikasına kadar ulaşabilen, daha da iyi U değerleriyle mimarlara ve uygulamacılara sunuyor. Dışarıdan görünen pencere kanatları olmadan pasif ev seviyesinde zarif pencere cepheler oluşturmak isteyen mimarlar için, optimize edilmiş seçeneklerde AWS 75 BS.SI + (75 mm temel derinlik) ve AWS 90 BS.SI + (90 mm temel derinlik) blok pencere sistemleri: Her iki yapıda da tasarım odaklı, dayanıklı mimari için dar profil ön görünüm genişlikleriyle aydınlık, ışık alan yaşam ve çalışma alanları oluşturulabilir. 

Schüco Alüminyum Pencereler

ENERJİ TASARRUFU BUGÜN HER ZAMANKİNDEN DAHA ÖNEMLİ VE BU DURUM ÖZELLİKLE İNŞAAT SEKTÖRÜ İÇİN GEÇERLİ. PENCERELER, BİNALARIN İYİ BİR İKLİM DENGESİNE SAHİP OLMASI İÇİN ÖNEMLİ UNSUR. BU NEDENLE SCHÜCO, SİSTEMLERİNİ ARALIKSIZ GELİŞTİRMEKTE.


Schüco AW 60 EWS 

Pazar talepleri demişken, bir başka ihtiyaçlar dahilinde geliştirilen yeni pencere sistemi de Schüco AW 60 EWS (Elegant Window Solution) alüminyum pencere sistemi. 2022 Aralık ayında pazara sunulan ve zarif çizgileri ile dikkat çeken pencere sistemi, hem yeni inşaat hem de yenileme projelerinde tercih edilebilir. Dar ön görünümü sayesinde sistem, kullanıldığı mekanlarda geniş manzara açısı sunarken, Schüco cephe sistemlerine de entegre edilebilir olması ile mimari ihtiyaçlara cevap veriyor. Schüco AW 60 EWS doğrama hem güvenilir hem de çok yönlü bir proje ortağı. Bu sistem, Schüco pencere serileri içinde ilk defa geliştirilen, TBT kilitli kola ihtiyaç duymadan, önce vasistas sonra tek eksen açılım sağlayan patentli ispanyolet sistemi sayesinde proje bütçesine de olumlu ek katkı sunuyor.

Proje başarısı için güvenilir marka 

Kalite, biçim ve işlevselliğin uyumlu bir bütün içerisinde bir araya geldiği bir dizi hassas mühendislik ölçeğine göre geliştirilmiş alüminyum sistem çözümleri ile Schüco, 1951 yılında kurulmasından bu yana, sunduğu hizmet ve ürünleri yenilemeye ve farklılaştırmaya devam ediyor. Schüco sistemlerine baktığınızda ışığın geniş cam alanlardan taşmasına izin veren zarif profilleri göreceksiniz; bugünün yaşam tarzını incelikle tamamlayan net ve temiz çizgiler; daha fazla konfor ve daha düşük enerji faturaları anlamına gelen mükemmel yalıtım değerleri. Sadece harcama değil, yatırım yaptığınızı bilmenizi sağlayan daha birçok detay. Bu detaylara www.schueco.com.tr adresinden göz atabilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)