Forbo Marmoleum Modular Serisi, Sizi Renk ve Motiflerle Oynamaya Davet Ediyor

Doğal ve sürdürülebilir koleksiyonlarıyla Forbo Zemin Sistemleri sizi renk ve motifler ile oynamaya davet ediyor. Forbo Marmoleum Modular serisi, 44 yeni renk ve tasarımıyla mekanlarınıza yeni bir soluk kazandırıyor.

Marmoleum koleksiyonları; keten tohumu yağı, reçine, odun talaşı, kireç taşı ve tamamen doğal pigmentlerden oluşan ve plastikleştirici içermeyen doğal yapısıyla bakteriyostatik özelliğe sahip ve bu yönüyle insan sağlığına en uyumlu iç mekan zemin kaplamasıdır. Optimum boyutsal stabiliteyi sağlamak amacıyla homojen karışım polyester alt tabanın üzerine kalenderlenir.

Forbo Zemin Sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Renklerle Oynayın

Forbo, Marmoleum Modular ile kullanıcısına geniş bir hareke alanı sağlıyor. Linolyum yer kaplamalarının kalbini oluşturan renk varyasyonlarını istediğiniz gibi bir araya getirebilirsiniz. 25 x 25 cm, 25 x 50 cm, 50 x 50 cm gibi bir çok farklı boyutlarda mevcut olan renk karolarını gölge ve mermer esintileriyle bir araya getirmeniz de mümkün.

Gölgeleri Belirleyin

"Play with Shade" koleksiyonu serin ve sıcak grilerden ve karizmatik siyah&beyaz seçeneklerden oluşuyor. Koleksiyon doğal görünüşlü taş ve beton zeminler yaratmaya izin veren hassas renk geçişlerine ev sahipliği yapıyor.

Mermerin Modern Dokusunu Hissedin

Forbo; çağdaş ve geleneksel mermer tasarımları yoğun, renkli ve gölgelenmiş mermer karolarını sade ve ince düşünülmüş yeni bir algıyla buluşturuyor. Çalışma, detayları ile gerçekçi bir taş zemin efekti yakalıyor.


Marmoleum Modular, mimar ve iç mimarlara renk, boyut ve şekil konularında karar verirken kendilerini rahat hissedecekleri bir online sistem sunuyor. "Play with Grids Online" uygulaması ile yaratılabilecek farklı zemin tasarımları interaktif olarak incelenebiliyor.


Çevre Dostu

Marmoleum, çevreye duyarlı malzemelerden üretiliyor. Üretim sürecinde kullanılan materyallerin yüzde 97'si çevreye duyarlı doğal hammaddelerden elde ediliyor. Bu materyallerin yüzde 58'i geri dönüşümlü iken, materyallerin yüzde 76'sı hızlı yenilenebilir kaynaklar olarak listeleniyor. Forbo Zemin Sistemleri'nin linolyum alanındaki başarılı serisi Marmoleum, çok yönlülük, dayanıklılık ve sürdürülebilirlik değerlerine önem veren bir yapıya sahip.

Sürdürülebilirlik

Topshield2 yüksek performanslı yüzey koruması, çift katmanlı UV kürü ile malzeme dayanımını arttırarak renklerin netliğini ve canlılığının korunmasını sağlıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)