Geberit DuoFresh: Enerji Tasarruflu Akıllı Tasarım

Tesisat ve rezervuar markası Geberit, yenilikçi koku giderme sistemine sahip DuoFresh gömme rezervuar sayesinde banyolarda temiz hava sağlayarak yaşam kalitesini yükseltiyor.

Zengin ürün portföyü ile kullanıcılarına ayrıcalıklı çözümler sunan Geberit, DuoFresh koku alma ünitesi ile banyoların havasını değiştiriyor. İstenmeyen kokuları klozet taşının içinden emerek, kokudan arındırıp, ortama temiz hava verme özelliğine sahip olan DuoFresh gömme rezervuar ile banyonuzun havası tertemiz kalıyor.

Geberit DuoFresh’in koku alma ünitesi, kumanda kapağındaki düğme ile kolayca çalıştırılabiliyor. Klozetin içindeki kötü hava, aktif karbon filtresinde temizleniyor ve ortama yeniden temiz hava veriliyor. İster otomatik olarak 10 dakika içinde duran, isterseniz manuel olarak kapatabileceğiniz sistem, sizi yormadan banyonuzda temiz hava akışının kontrollü şekilde dağılmasını sağlıyor. Banyoları kötü kokudan arınmak için havalandırırken oluşacak enerji kaybını minimuma indiren Geberit DuoFresh, bu sayede enerji tasarrufu da sağlıyor.

Geberit DuoFresh sayesinde hem banyonuzda taze havayı hissedin, hem de enerji tasarrufu sağlayın.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)