German Brand Award’dan Su Teknolojileri Devi Wilo’ya Üç Ödül

Wilo, 150 yılı aşkın tecrübesiyle su teknolojilerinde öncü bir marka olarak Berlin'de düzenlenen German Brand Award Ödül Töreni'nde üç ödül kazandı. Marka, Borussia Dortmund ile birlikte başlattığı "Scoring for Sustainability" kampanyasıyla "Marka Stratejisi ve Yaratılışında Mükemmellik: Marka İletişimi - Hikaye Anlatımı ve İçerik Pazarlaması" kategorisinde altın ödül aldı. Bu kampanya, iklim koruması, temiz su sağlama ve adil bir toplum yaratma gibi önemli konularda somut çözümler sunuyor.

Wilo German Brand Award

Wilo'nun sürdürülebilirlikteki güçlü ortaklığı, Borussia Dortmund ile olan iş birliğiyle ve kadın hentbol ve futbol takımlarına sponsorluk yaparak eşitlik ve sürdürülebilir bir gelecek için çaba sarf etmesiyle de öne çıkıyor. Wilo, 2022 Yıllık Raporu ile de sektördeki liderliğini ve yenilikçi yaklaşımını "Yılın Deniz Feneri Projesi" ve "Marka Stratejisi ve Yaratılışında Mükemmellik: Marka İletişimi - Baskı" kategorilerinde aldığı ödüllerle pekiştirdi.

Wilo Grubu Başkanı ve CEO'su Oliver Hermes, German Brand Award'da elde ettikleri başarının çevresel sorumluluklarını yerine getirme yolundaki kararlılıklarını gösterdiğini belirtti. Hermes, Wilo'nun sürdürülebilirlik alanında daha da yenilikçi projelere odaklanarak çevre ve gelecek nesiller için sorumluluk almayı sürdüreceğini vurguladı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)