Gönye Proje Tasarım "Loft Daire" Projesiyle Ödül Aldı !

Son dönemde arka arkaya kazandığı ödüllerle gündeme gelen Gönye Proje Tasarım, International Property Awards’ın Avrupa ayağını kapsayan European Property Awards’tan da ödülle döndü.

Markalı konut ve ofis projelerinin iç mimari tasarımında uzmanlaşmış olan Gönye Proje Tasarım, kazandığı ödüllere yeni bir halka daha ekledi ve yenilikçi projelerin davet edildiği European Property Awards’tan (Avrupa Emlak Ödülleri) “Highly Commended” ödülüyle döndü.

2013 yılında aynı yarışmanın örnek daire kategorisinde Türkiye ve Avrupa birinciliğini kazanan Gönye, bu sene Makro İnşaat’ın Mavera projesi için tasarladığı örnek daireyle katıldı. Ödül kazananlar, 14 Ekim’de Londra’da gerçekleştirilen European Property Awards gala gecesinde duyuruldu.


Gönye Proje Tasarım, son olarak İtalya’da kazandığı iki önemli ödülle adından söz ettirmişti. Firma, Ağustos

2014’te İtalya’da düzenlenen A' Design Award & Competition’da Karden İnşaat’a ait “Sembol İstanbul Satış Ofisi” ve Sur Yapı’nın Exen İstanbul projesi için tasarlanan “Loft Daire” çalışmasıyla iki ödüle layık görüldü. Gönye, 2015’te aynı yarışmaya Sampa Otomotiv’in Samsun’daki merkez ofisi için hazırladığı tasarımla katılacak.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)