Hayalinizdeki Evi Karim Rashid Tasarım Eğitimli Kelebek Mimarları ile Birlikte Tasarlayın

Uzman tasarım kadrosuna sahip Kelebek Mobilya, dünyaca ünlü tasarımcı ve küratör Karim Rashid’den eğitim alan mimarlarıyla global tasarım vizyonunu evlerin her köşesine taşıyor. Kelebek Mobilya ile Karim Rashid iş birliği sonucunda eğitim alan Kelebek mimarları, yaşam alanlarına dünya trendlerini yansıtarak, çağdaş bir bakış açışı getiriyor.

Karim Rashid eğitimi

Geniş ürün yelpazesiyle her zevke ve tarza uygun mobilyalar sunan Kelebek, fijital mağazacılığı ücretsiz mimari hizmetiyle bir araya getirerek, müşterilerinin evlerini ölçülendirip çizimlerini yaparak, sanal ortamda Kelebek mobilyalarıyla deneyimleme fırsatı veriyor. Marka dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine sıra dışı tasarım ve fonksiyonelliği bir araya getiren eşsiz mobilya koleksiyonları sunmaya devam ediyor. İlklerin markası Kelebek Mobilya, global tasarım vizyonuyla, evlerde kelebek etkisi yaratıyor. Yaşam alanlarına tarz dokunuşlar yapan Kelebek, evleri özgün malzemeler ve ileri teknolojilerle hazırladığı özel koleksiyonlarıyla taçlandırıyor

Kelebek mimarları modern yaşamın ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlanıyor

Karim Rashid’den tasarım ve mimari eğitimi alan Kelebek mimarları, dünya tasarım trendleri ile global tasarım vizyonunu bir araya getirerek müşterilerine ücretsiz danışmanlık desteği veriyor. Müşterilerinin hayalindeki evi Kelebek mimarlarıyla dizayn etme fırsatı sunan marka, modern yaşamın ihtiyaçlarına uygun tasarlanan mobilyalarını müşterileriyle buluşturuyor. “Evini Tasarla” adlı uygulama üzerinden online alınabilen destek aynı zamanda Kelebek Mobilya mağazalarında mimarlar eşliğinde alınabiliyor. Tasarımın iyileştirici gücüne inanan Karim Rashid'in yaratıcı tarzdaki öğretileriyle bilgilenen Kelebek mimarları, tasarım dünyasında inovasyon ve özgünlüğün temsilcileri olarak evleri güzelleştirmeye destek oluyor. Kelebek mimarları, Karim Rashid'in eğitiminden aldıkları ilhamla dekorasyon dünyasında daha da öne çıkarak geleceğin yaşam alanlarını yeniden yaratmaya devam ediyor.

Global tasarım vizyonunu Karim Rashid iş birliğiyle taçlandırdıklarını vurgulayan Kelebek Mobilya Marka Direktörü Serkan Kaplan, “Nisan ayında lansmanını yaptığımız dünyaca ünlü tasarımcı ve küratör Karim Rashid iş birliğimiz akabinde kendisinden eğitim alan mimarlarımız, yeni global tasarım vizyonumuzu Kelebek Mimarlık Hizmeti ile müşterilerimizle buluştuyoruz. Kelebek Mobilya olarak, bu hizmetimizle birlikte erişebilirlik seviyemizi ve müşteri memnuniyetimizi en üst seviyeye çıkardık. Müşterilerimiz ister evden çevrimiçi bağlantı ile ister mağazalarımızdan ücretsiz şekilde mimarlık hizmetimizden faydalanabiliyor. Kelebek mimarları tarafından müşterilerimize özel hazırlanan 3D sunum teknolojisiyle ürünlerimizin yaşam alanlarındaki yerleri önceden tespit ediliyor. Bu teknoloji sayesinde müşterilerimiz, Kelebek Mobilya ürünlerini evlerinde sanal olarak deneyimleyebiliyor. Sunduğumuz bu hizmetle müşterilerimiz için daha iyi bir yaşam alanı yaratmayı hedefliyoruz.  Her müşterimizin ihtiyacına özel bir çözüm sunmak ve onların hayalini kurdukları evi inşa etmek için buradayız. Gelecekte de bu vizyonumuzu daha da ileri taşımaya devam ederek sektördeki öncülüğümüzü korumaya devam edeceğiz.” dedi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)