Hayatınızda Önemli Yeri Olan Anneler İçin En Güvenli Hediyeyi Seçin

Önde gelen akıllı ev güvenlik sağlayıcısı Yale, Anneler Günü için size birçok hediye seçeneği sunuyor. Hayatınızdaki tüm annelere, sevgi dolu büyükannelere ve kayınvalidelere, ailelerini güvende tutmalarına yardımcı olacak bir hediye alarak minnettarlığınızı gösterebilirsiniz.

Küçük çocuklu annelere ev güvenliği ürünü hediye edin

Yale Smart Safe

Küçük çocukları olan bir annenin hayatı fazlasıyla stresli olabilir. Onlara hayatlarını biraz daha kolaylaştıracak ve çocuklarını güvende tutacak bir akıllı cihaz hediye etmek son derece düşünceli ve hoş olur. 

Yale Akıllı Dolap Kilidi, küçük çocukları olan tüm anneler için mükemmel bir hediyedir. Akıllı Dolap Kilidi çoğu dolap ve çekmecenin içine kolayca takılabilirken Yale Access uygulamasıkullanılarak kontrol edilir. Annelere doğrudan telefonlarına gönderilen bildirimlerle çekmecelerinin ve dolaplarının erişim geçmişini kontrol etme olanağı verir, böylece çekmece ve dolapların tam olarak ne zaman açıldıklarını bilebilirler. İlaç veya temizlik ürünleri gibi tehlikeli maddelerin çocuklardan uzakta olduğunu bilmek her anne için ilk sıradaki önceliktir. Akıllı dolap kilidi, çocukların ulaşamayacağı bir yerde tutulmak istenilen her şeyin her zaman güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.

Linus® Akıllı Kilit, aceleyle evden çıkarken kapıların düzgün bir şekilde kilitlenip kilitlenmediğini iki defa kontrol edecek vakti olmayan meşgul annelerin endişelerini gidermek için mükemmel bir cihazdır. Kapı kapandıktan sonra Linus® kapıyı otomatik olarak kilitler ve Kullanıcılar Yale Access uygulamasıyla kapılarının kilit durumunu kolayca öğrenebilirler. Ayrıca Yale Akıllı Tuş Takımı, çocukların bir anahtara veya bir akıllı telefona sahip olmalarına gerek kalmadan ebeveynleri tarafından belirlenen kodu kullanarak eve girmelerini sağlar. Böylece ebeveyneler çocuklarının eve ne zaman geldiğini takip edebilir, kilidin açılıp kapanma geçmişini hızlı bir şekilde görüntüleyebilirler.

Evde çalışan annelerin hayatını kolaylaştıracak bir cihaz hediye edin

Hediye listenizde evde çalışan bir anne olabilir. Güvenle saklamak istediği değerli aile yadigarları varsa, Yale Akıllı Kasa, bu Anneler Günü'nde onun için mükemmel bir hediye olabilir. Akıllı Kasa, kullanıcıların kasalarının kilidini uzaktan açmasına, kasaya erişim sağlayanları görmelerine ve dünyanın her yerinden güvendiği kişilerle kalıcı veya geçici giriş kodlarını paylaşmalarına olanak tanıyan kullanışlı bir depolama çözümü sunar.* Tüm bunları Yale Accessuygulaması aracılığıyla gerçekleştirir. 

Akıllı Kasa ayrıca kasayı açmak için alet kullanılmasını önleyen güvenli bir kapıya ve ayrıca testere ile kesilmesini önleyen 2 adet cıvatası olan bir kilitleme mekanizmasına sahiptir. Akıllı Kasa'nın alarmı 5 yanlış girişten sonra çalar ve istenmeyen ziyaretçileri önlemek için 5 dakika boyunca kilitlenerek ekstra güvenlik sağlar. Yale Akıllı Kasa manevi değeri yüksek olan eşyalarının veya işle ilgili önemli gizli dosyaların güvende olmasını sağlar.

Akıllı bir kilit yardımıyla evde bakım hizmetlerinin eve erişimini kolaylaştırın 

Annelerimiz bize bakmak için hep fedakarlıkta bulunmuştur, bu Anneler Günü'nde mükemmel bir hediye ile annenizin sizin için yaptıklarını ne kadar takdir ettiğinizi siz de ona gösterin. Yale ürünleri, kullanıcıları annelerinin kendi evlerinde her zaman güvende ve rahat olduklarını bilmelerini sağlar.

Linus® kullanıcıları, yakınlarının evine hızlı ve güvenli erişim sağlamak için hemşirelere veya bakım personeline sanal anahtarlar veya giriş kodları verebilir. Çalışanlarda bir değişiklik olursa veya bu hizmetlere artık ihtiyaç duyulmazsa, erişim istendiği an hızlı bir şekilde kaldırılabilir. Gönderilen bildirimler sayesinde yakınlar, hemşirelerin ne zaman gelip gittiğini izleyebilir. Evde bir kaza yaşanması veya ailenin acilen eve girmesi gerektiğinde Linus® eve anahtarsız erişim sağlar. 

Siz de bu Anneler Günü'nü, hayatınızdaki önemli kadınlara yaşamlarını kolaylaştıracak bir Yale ev güvenlik cihazı vererek kutlayın.

*Uzaktan işlevlerin, Google Assistant ve Amazon Alexa gibi sesli asistanların etkinleştirilmesi için Yale WiFi Connect Bridge gereklidir. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)