Hijyenik Ortamlar Yaratmak İçin: 
Zehnder Charleston Klinik

Zehnder Group’un Charleston Klinik modeli, hijyenin büyük önem taşıdığı hastaneler, poliklinikler, kreşler, çocuk odaları gibi yaşam alanlarında, kolay temizlik ve hijyen imkanı sunuyor. Çocuğunun sağlığına önem veren ailelerin endişeleri Charleston Klinik ile son buluyor.

Anti mikrobiyel gümüş kaplama alternatifiyle ekstra hijyen sağlayan 
Charleston Klinik, sağlığına özen gösterenlerin beğenisine sunuluyor.

Özel tasarımlara sahip dizayn radyatörleriyle dünya lideri olan Zehnder Group’un multicolumn radyatörler arasındaki en orijinal serisi olan Charleston bünyesindeki Klinik modeli, geniş element aralıkları sayesinde kolay temizleme imkanı sağlıyor. Özellikle hastaneler, poliklinikler, kreşler, çocuk odaları gibi yaşam alanlarında kullanılarak hijyen avantajı sağlayan Charleston Klinik, farklı renk ve boyut alternatifleriyle


kullanıldığı mekanla kusursuz bir uyum yakalıyor.

Zehnder Charleston’ın klasik şıklığını yansıtan Klinik modeli, tüm yaşam alanlarında başarıyla kullanılıyor. Özel konutlardan kamu binalarına, okul, hastane, yurt, ofis, mağaza ve endüstriyel yapılara kadar her alanda rahatlıkla kullanılabilen Charleston Klinik, kolay temizlenme özelliğiyle hijyenik uygunluk sertifikasına da sahiptir. Avrupa’da birçok hastanenin ısıtma sistemlerinde tercih edilen Charleston Klinik, anti mikrobiyel kaplama özel üretim seçeneğiyle ekstra hijyen sağlıyor.

İsteğe göre farklı renklerde tercih edilebilen Charleston Klinik, çocuğunun sağlığını düşünen aileler ve bulunduğu ortamda hijyene önem verenlerin tercihi oluyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)