İnform'un Yeni Nesil Piller Dinamik UPS'leri ile Yüksek Performans

İnform, Legrand Türkiye Grubu'nun 40 yılı aşkın deneyimiyle güç elektroniği alanında çığır açan markasıdır. Yeni nesil teknoloji ürünü olan Piller Dinamik UPS'leri ile yüksek güvenilirlik ve verimlilik sağlamaktadır.

Piller Dinamik UPS

Geliştirdiği ürünlerle Türkiye UPS sektöründe öncü olan İnform, Piller Dinamik UPS'ler ile kullanıcılara yüksek verimlilik ve güvenilirlik sunmaktadır. Piller'in en yeni nesil UBV serisi Dinamik UPS'leri, gelişmiş özelliklerle donatılmıştır ve birden fazla işletim ve bakım parametresini gerçek zamanlı olarak izleme yeteneğine sahiptir.

Bu özellik, ünitelerin yüksek güvenilirlikle çalışmasını sağlayarak yıllık bakım zamanlarında kesintisiz hizmet vermesini sağlar. UBV serisi Dinamik UPS'ler, kullanım kolaylığı, düşük işletim maliyetleri ve yüksek güvenilirlik sunar.

Ürünler, tamamıyla yenilenmiş elektronik platformu ve PillerLINK iletişim protokolü sayesinde endüstriyel ortamlarda kullanıma uygundur. Alman mühendisliği ve üretimi olan UBV serisi Dinamik UPS'ler, yüksek performans, güvenilirlik ve verimliliği bir araya getirerek sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlar.

İnform, Ar-Ge Merkezi'nin yerli üretim ürünleriyle enerji verimliliği yüksek ve sürdürülebilir çözümler sunmaktadır.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)