İş Dünyasının Tercihi Levent’in Yükselen Yeni Yıldızı Ferko Signature

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı nitelikli projeler ile öne çıkan Ferko’nun Levent’te hayata geçirdiği, dünyaca ünlü mimar Sir Norman Foster imzalı projesi Ferko Signature, iş dünyasının önemli markalarının yeni adresi olmaya devam ediyor. Yemeksepeti’nden sonra Fiba Holding, AHK, Sarten, Destek Finans, White&Case, MESS ve Assembly de Ferko Signature’ı tercih eden şirketler oldu.

Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği özel projelerle dikkat çeken Ferko’nun Levent’te, hayata geçirdiği Signature’da kiralamalar tüm hızıyla devam ediyor. Metro ve tüm toplu taşımaya yüksek erişimli, son teknoloji ile donatılmış ofis katları ile bir iş merkezinden fazlasını vadeden Ferko Signature toplam 50 bin metrekare kiralanabilir brüt alana sahip ve 30 kattan oluşuyor.

İstanbul’un merkezinde, iş hayatında lüksün ayrıcalığını yaşamayı tercih eden ilk marka olan Yemeksepeti’nin ardından çeşitli sektörlerden iş dünyasının önde gelen şirketleri de Ferko Signature’da yerini almaya başladı.

Fiba Holding, Sarten, White&Case de Ferko Signature’ı tercih etti

Tasarım ve mimarisinin yanı sıra teknolojik özellikleriyle de ofis hayatına farklı bir yorum getiren Ferko Signature’ı tercih eden şirketler arasında Fiba Holding, AHK, Sarten, Destek Finans, White&Case, MESS ve yeni nesil ofis kavramının en özel temsilcilerinden Assembly yer alıyor.

Lidyana, Boyden, Dükkan Creative de Assembly ile Ferko Signature’da

Yeni nesil ofis kavramıyla iş dünyasına bambaşka bir soluk getiren Assembly, oluşturduğu lounge’lar, yeme&içme alanları, çeşitli toplantı odaları, etkinlik alanları, uyku odası, coworking ve hazır ofis alanlarıyla bina içi sinerjiyi en üst düzeye taşımanın yanı sıra, Signature binasını özel concierge, asistan, catering, IT servisleriyle bir otelcilik anlayışıyla işletecek. Lidyana, Boyden, Communique, 41 North Business School, Dükkan Creative, GISP ise Assembly’nin içinde ofis alanı kiralayacak firmalar arasında yer alıyor.

Levent’in yükselen yeni yıldızı Ferko Signature aynı zamanda Refik Anadol’un buraya özel olarak tasarladığı, Türkiye’nin ilk veri resmi ‘İstanbul’un Rüzgarları’ adlı eseri ve binanın girişinde yer alan, dünyanın yaşayan en önemli heykel sanatçılarından Tony Cragg’in Türkiye’deki en büyük heykeli ‘Must Be’ ile de ‘ilk’lere imza atıyor. Dünyaca ünlü mimar Sir Norman Foster imzalı Ferko Signature’ın iç mekan tasarımları ise Autoban tarafından gerçekleştirildi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)