​İş Hayatına Farklı Bir Dokunuş

Ferko Signature projesi 127 bin metrekare inşaat alanına sahip, uygulama projesi KR2B Architecture tarafından hazırlanan Ferko Signature ofis yapısı, dünyaca ünlü mimar Lord Norman Foster imzasını taşıyor. 

Ferko tarafından İstanbul’un merkezi konumu Levent Büyükdere Caddesi’nde inşa edilen Ferko Signature projesi 127 bin metrekare inşaat alanına sahip, uygulama projesi kr2b Architecture tarafından hazırlanan Ferko Signature ofis yapısı, Norman Foster imzasını taşıyor. 

İş hayatının tüm ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenerek lüks segmentte tasarlanan proje, 2 ofis bloğu ve bunları birbirine bağlayan bir kent bahçesinden oluşuyor. Esnek ofis anlayışıyla dizayn edilen ofislerin metrekaresi kullanıcının isteğine göre değişebilme imkânı sağlıyor. 

Ferko Signature projesi iş konforunu artıracak teknolojik özellikleri ve konumuyla dikkat çekiyor. Metroya 50 metre uzaklıkta bulunan Ferko Signature, Mecidiyeköy’e 3 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 4 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ve Maslak’a 6 km mesafede yer alıyor. 

185 bağımsız bölümden oluşan Sign-1 bloğunda, Belgrad ormanlarından İstanbul Boğazı ve Haliç’e kadar uzanan geniş bir panoramaya karşı çalışma imkânı sunuluyor.Geniş cam yüzeyleri göz zevkinine hitap ederken, tüm yönlerden elde edilen güneş ışığı ile enerji tasarrufu sağlanarak çevreye katkıda bulunuyor. Alışagelmiş standartların aksine, 13. kata kadar manuel, 13. kat üzerinde bina otomasyon sistemi dahilinde çalışan otomatik olarak açılabilen pencereler ile de fark yaratıyor.

Ferko Signature’ın kuzey, güney ve batı cephelerini saran Sign 2, Dede Korkut Caddesi üzerinden sağlanan 20 m. yüksekliğindeki cam atrium girişi ve 6 kat üzerinde farklı büyüklükte ferah ve modüler yatay ofis alanları sunuyor.

Sign 2’nin tasarımı da tıpkı Sign 1 gibi enerjiyi verimli kullanan, içinde bulunduğu coğrafya ve kültürün sürdürülebilirliğine katkı sağlayan bir anlayışla hayat buluyor.

Ferko Signature, enerjiyi verimli kullanan, içinde bulunduğu coğrafya ve kültürün sürdürülebilirliğine katkı sağlayan bir anlayışla hayat buluyor.

Rahat bir iş ortamı sağlamak ve farklı ihtiyaçları karşılayabilmek amacıyla profesyoneller tarafından yönetilecek olan Business Center’da yüksek standartlarda planlanmış ofis ve toplantı odaları bulunuyor. Ferah ve modern ofislerinin yanı sıra molalar için özel olarak kurgulanan ‘Kent Bahçesi’nde bulunan yeşil alan, kafe ve restoranları ise iş yaşamının hızlı temposunda çalışanların soluklanmalarına fırsat tanıyor. Teknolojik ve çevre dostu sistemlerle donatılan, lüks kavramını ofislere taşıyan Ferko Signature, sosyal yaşamın odağındaki popüler markalara sahip AVM’ler ile şehrin gözde otel, restoran ve eğlence merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)