​İsviçre Seyahati Kazanmak İçin Bir Tahmin Yeter Durma. Şansını Dene!

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, takipçileri için çok özel bir yarışma düzenliyor. Geberit, 2018 mottosu olan ‘Güvenilir bir ortakla yalnız değilsin’ çerçevesinde çektiği kısa filmde hangi Geberit ürünü kullanıldığını bilen bir şanslı kişiye, çift kişilik İsviçre tatili hediye ediyor.

Modern mimarinin banyolardaki yansıması Geberit, takipçileri için “Güvenilir bir ortakla yalnız değilsin” adlı online bir yarışmaya imza atıyor. 

Yarışma kapsamında Geberit, 2018 mottosu olan ‘Güvenilir bir ortakla yalnız değilsin’ çerçevesinde çektiği kısa filmde hangi Geberit ürünü kullanıldığını bilen bir şanslı kişiye çift kişilik İsviçre seyahati hediye ediyor. Yarışmaya katılarak ikinci olan kişi Geberit’ten Apple iPad, üçüncü şanslı kişi ise 100 Euro değerinde hediye sepeti kazanma şansı yakalıyor. 

Yarışma için son gün 30 Eylül 2018

Katılımcıların kampanyaya katılmak için tek yapması gereken; 30 Eylül 2018 tarihine kadar www.geberit.com.tr/guvenilir-o... web sayfalarına girerek soruyu doğru tahmin etmek.

İsviçre tatili, Apple iPad, 100 Euro değerinde hediye sepeti kazanan talihli isimler, Geberit International Sales AG tarafından İsviçre’de yapılacak çekilişle Kasım ayında belli olacak ve birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacak.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)