Kale’den Yeni Mobilya Markası ‘Livi’

Kale'nin 66 yıllık yapı grubu deneyimini, teknoloji ve tasarım gücünü birleştiren yeni mobilya markası "Livi" ile sunması dikkat çekici. Livi, Kalesinterflex adlı mimarinin vazgeçilmez malzemesinden elde edilen özellikleri kullanarak, teknoloji ve inovasyonu estetik tasarımla birleştiriyor. Bu marka, masadan sehpaya, konsoldan sandalyeye kadar iç ve dış mekanlardaki ürün gruplarıyla bütünsel bir görünüm sağlamayı amaçlıyor.

Livi, dünya çapında tanınmış tasarımcıların imzasını taşıyan uzun ömürlü mobilya koleksiyonu ile öne çıkıyor. Estetik, modern, ve Akdeniz esintilerini içeren şık tasarımlarıyla Livi, zengin yüzey seçenekleri ve kişiselleştirilebilir kombinasyon alternatifleri ile farklı zevklere hitap ediyor. Zarafet temasını konforla birleştiren marka, doğanın enerjisinden ilham alarak modernliği doğallıkla buluşturuyor.

Kale Livi

Özellikle Kalesinterflex'in kullanımı, porselen plakayı alışılmışın dışındaki alanlara taşıyarak dikkat çekiyor. Livi mobilyaları, Kalesinterflex'in kırılmaya dayanıklı, çizilmez, kolay temizlenebilir yapısı sayesinde tüketicilere kullanım avantajları sunuyor. Farklı yüzey, boyut, renk skalası ve mat alternatifleriyle her tarza uygun kombinasyonlar mümkün.

Livi'nin sürdürülebilir parçaları, işlevsellik ve estetik arasında benzersiz bir denge sunuyor. Leke ve çizilme direnci, kolay temizlenme avantajı, uzun ömürlü yapısı ve sürdürülebilirliğe odaklanan tasarımlarıyla Livi, modernliği doğallıkla buluşturuyor. Hijyenik ve dayanıklı yapısıyla evlerin yanı sıra ticari alanlarda da güvenle kullanılabiliyor.

Livi'nin ürünleri, dünya çapında ödüllü tasarımcılar Ece Yalım ve Oğuz Yalım tarafından tasarlanmış. Palm ve Plate isimli ürünler, göz alıcı dizaynları, özel işlenmiş detayları ve fonksiyonel özellikleri ile öne çıkıyor. Bu özellikleriyle Livi, yaşam alanlarına rafine bir zevk, modern hatlar ve estetik bir dokunuş katmayı amaçlıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)