Kalebodur, Royal Marbles Koleksiyonu’nu Yeni Ürünlerle Güçlendirdi

Kalebodur, tüketicilerin en çok beğendiği ve tercih ettiği mermer seçeneklerini tek bir koleksiyonda bir araya getiren Royal Marbles Koleksiyonu’na yeni serileri Panda Marble, Starry Night, Calacatta Dolce Gold, Calacatta Dolce’yi ekledi.

Kalebodur, Royal Marbles Koleksiyonu

En beğenilen mermer dokular, ihtişamlı ve parlak yüzeyler, Kalebodur'un Royal Marbles Koleksiyonu ile yeniden hayat buluyor.

Kalebodur, en seçkin mermerlerin parlaklığını porselen karo dayanıklılığı ile sunduğu Royal Marbles Koleksiyonu’nu yeni ürünleriyle güçlendirdi. Yeni seriler; Panda Marble, Starry Night, Calacatta Dolce Gold, Calacatta Dolce güçlü renkleri ve grafik zenginliği ile fark yaratırken, 60×120 cm ebatlarıyla yaşam alanlarında devamlılık hissini pekiştiriyor.

Dekorasyona yeni bir boyut kazandıran Monobody porselen serisi her türlü mobilya ile uyum sağlayarak, ideal yüzey özellikleri gösteriyor. Yüzey derinliği, güçlü renkler ve grafik zenginliği ile tasarımda fark yaratan koleksiyon, dayanıklılık ve su emme özellikleri ile öne çıkıyor.

Kalebodur kalitesinden taviz vermeden üretilen Monobody porselen teknolojisine sahip Royal Marbles Koleksiyonu porselen karo teknik özelliklerini tamamıyla karşılarken, fiyat açısından rekabetçi bir ürün olma özelliği gösteriyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)