Kelebek Mobilya 5. Geleneksel "Kelebek Kids Resim Yarışması" Başvuruları Başladı

Genç ve dinamik duruşuyla mobilya sektörüne öncülük eden Kelebek Mobilya, geleneksel “Kelebek Kids Resim Yarışması”nın beşincisini düzenlemeye hazırlanıyor. “Minik Eller Anneleri için Çiziyor” temasıyla düzenlenecek resim yarışmasında minikler hayallerini resmedecek. Kazanan ilk 23 çocuk Kelebek Mobilya hediyelerinin sahibi olurken, eserleri ise Kelebek Mobilya mağazalarında sergilenecek.

Kelebek Kids Resim Yarışması

Kelebek Mobilya, bu yıl beşinci kez çocukları resim yapmaya davet ediyor. “Minik Eller Anneleri için Çiziyor” temasıyla düzenlenecek resim yarışmasında çocuklar annelerine olan sevgilerini aktardıkları resimleriyle yarışacak ve hediyelerin sahibi olacak. 15 yaşını doldurmayan tüm çocuklar başvuru adresinden (https://yarisma.kelebek.com/) yarışmaya katılabiliyor.  Jüri tarafından dereceye giren 23 çocuğun eserleri ise belirlenen Kelebek Mobilya mağazalarında ziyaretçiler ile buluşacak.

Çocukların hayallerini resmedecekleri yarışmada malzeme ve teknik serbest olacak. Yarışmanın sonuçları Anneler Günü’ne denk gelen 14 Mayıs 2023 tarihinde Kelebek Mobilya sosyal medya hesaplarında ve yarisma.kelebek.com sitesinde duyurulacak. Hediyeler aynı gün sahipleriyle buluşturulacak. 10 Mayıs 2023 tarihine kadar çizdikleri resimleri internet sitesinde bulunan formu doldurarak yükleyen ebeveyn ve çocuklar yarışmaya katılım hakkı kazanmış olacak. 

Kelebek Kids Resim Yarışması Ödülleri Neler?

1,2, ve 3’üncüye dilediği genç odası, 

4,5,6,7,8’inciye dilediği çalışma masası, 

9,10,11,12,13’üncüye dilediği kitaplık, 

14,15,16,17,18’inciye dilediği abajur, 

19,20,21,22 ve 23’üncüye dilediği halı hediye edilecektir.

#MinikEllerAnneleriiçinÇiziyor

Detaylı bilgi ve katılım formu için https://yarisma.kelebek.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)