Kelebek Mobilya 5. Geleneksel “Kelebek Kids Resim Yarışması”nda Ödüller Sahiplerini Buldu

 “Minik Eller Anneleri için Çiziyor” temasıyla düzenlenen resim yarışmasında çocuklar annelerine olan sevgilerini aktardıkları resimleriyle yarıştı. Hayallerini kâğıda aktaran minik ellerin özenle çizdiği 1.500 resim arasından ilk 23 resmin sahibi çocuk, Kelebek Mobilya hediyelerinin sahibi oldu.

Kelebek Kids Resim Yarışması

Genç ve dinamik duruşuyla mobilya sektörüne öncülük eden Kelebek Mobilya, geleneksel “Kelebek Kids Resim Yarışması”nın beşincisini düzenledi. “Minik Eller Anneleri için Çiziyor” temasıyla düzenlenen resim yarışmasında minikler hayallerini resmetti. 

Kıymetli jüri üyeleri; Devlet Sanatçısı Prof. Devrim Erbil, Devlet Sanatçısı ve Akademisyen Çiğdem Erbil, Sanatçı ve Akademisyen Zeynep Öztürk, Sanatçı ve Akademisyen Sefa Çakır, Sanatçı ve Sanat Eğitimcisi Nurdan Likos ve Derin Medya Yönetim Kurulu Başkanı İnci Koparan tarafından dereceye giren 23 çocuğun eserleri 3 Haziran 2023, Cumartesi günü Marmara Forum AVM Kelebek Mobilya Mağazası’nda sergilenerek ödüllendirildi.

Tüm çocukların davetli olduğu etkinikte, çocukları animasyon gösterileri, kum boyama, yüz boyama ve sürpriz hediyeler karşıladı. Yarışmaya katılarak ilk 23’e giren çocuklara ödüllerini saygıdeğer jüri üyeleri takdim etti. Hediye çarkını çeviren çocuklar sürpriz hediyelerin sahibi oldu. Ödül töreni akabinde jüri üyelerine plaketleri ve teşekkür belgeleri Kelebek Mobilya tarafından verildi. 

Hayallerini kağıda aktaran çocuklardan İstanbul Büyükçekmece Cihangir Okulları 5. sınıf öğrencisi Güneş Akkan resmettiği eserle birinciliğe yerleşti. İkinci sırada yer alan Hilal Eda Korkmaz ise İzmir Özel Işıkkent Eğitim Kampüsü’nde ana sınıfı öğrencisi. Üçüncülük ödülü ise Beylikdüzü Haldun Taner İlkokulu okulunda 2. Sınıfta okuyan Melis Ada Uyanık oldu. İlk üçe giren çocuklar genç odası takımı kazandı. Ödüllendirilen diğer 20 çocuk arasından 4,5,6,7,8’inciye dilediği çalışma masası, 9,10,11,12,13’üncüye dilediği kitaplık, 14,15,16,17,18’inciye dilediği abajur, 19,20,21,22 ve 23’üncüye dilediği halı hediye edildi. 

Yarışmayı kazanan çocuklar kazandıkları ödülleri diledikleri Kelebek Mağazası’ndan temin edebilecek. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)