​​​​​​​​"Kesintisiz Hayat İçin Kesintisiz Enerji" FG Wilson Jeneratör Sistemleri

Hastane, havaalanı, otel, iş merkezi, AVM, havalimanı, konut gibi yapılarda ilk göze çarpan asansör, yürüyen merdiven, elektronik ekipmanlar vb. da yatırımın sürdürülebilir bir şekilde ayakta kalmasını sağlayacak ve garanti edebilecek önemli ekipmanlar iken; bu yatırımları ayakta tutan ve yatırımların kalbi olan, hiç durmamalarını, amaçlarına uygun hizmet etmelerini sağlayan ve “kesintisiz enerji” temin eden ekipmanlar jeneratörlerdir.

Günümüzde hemen hemen her şeyin elektrikle çalıştığı modern bir dünyada yaşıyoruz. Evlerimiz, iş yerlerimiz, alış veriş merkezleri, bankalar, oteller, havalimanları ve özellikle hastaneler; kısaca hayatımızın her alanında elektrik olmazsa olmazımız. Peki siz elektriksiz kaldığınızı hiç düşündünüz mü? Özellikle de hastane yada havaalanında...

Bildiğiniz gibi jeneratörler mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren makinelerdir ve elektrik kesintisi esnasında devreye girerek enerji verirler. Nasıl ki kalp ve iç organlar insanların yaşam kaynaklarıdır ve bu organlarda bir rahatsızlık olması durumunda insanlar kaliteli bir hayat yaşayamazlar, herhangi bir bina yatırımında da enerjisiz yaşanamaz. Hastane, havaalanı, otel, iş merkezi, AVM, havalimanı, konut gibi yapılarda ilk göze çarpan asansör, yürüyen merdiven, elektronik ekipmanlar vb. da yatırımın sürdürülebilir bir şekilde ayakta kalmasını sağlayacak ve garanti edebilecek önemli ekipmanlar iken; bu yatırımları ayakta tutan ve yatırımların kalbi olan, hiç durmamalarını, amaçlarına uygun hizmet etmelerini sağlayan ve “kesintisiz enerji” temin eden ekipmanlar jeneratörlerdir.

LÖSEV LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR KENTİ’NİN “KESİNTİSİZ ENERJİ KAYNAĞI” FG WILSON

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)’e ait Ankara İncek’te inşa edilen ülkemizin en donanımlı Onkoloji Hastanesi ile Avrupa’nın ilk Onkoloji Kenti’nin Jeneratör sistemini FG Wilson Türkiye kurdu. Marka güvenirliliği, jeneratör ve kojenerasyon sistemleri çeşitliliği, uzun yıllara dayalı güven nedeniyle yatırımcı projelerinde “FG Wilson Katma Değeri”ni tercih ediyor.

Dünyanın en yüksek ve hijyenik teknolojileri ile planlanan LÖSEV Onkoloji Kenti’nde organ ve kemik iliği nakil klinikleri, acil ve yoğun bakım servisleri, ameliyathaneleri, radyoloji ve radyoterapi üniteleri, ev rahatlığında yataklı servisleri ile modern tıbbın tüm olanakları hastalara sunuluyor.

Tüm bu olanakların kesintisiz enerji ile sunulabilmesi için FG WILSON Türkiye’yi tercih eden LÖSEV, elektrikle temin edilen enerjinin özellikle hastanelerde kesintisiz sürmesinin önemine inanıyor. FG Wilson Türkiye CEO’su Köksal ER projede sundukları çözümle ilgili; “Elektrikle temin edilen enerjinin kesintisiz sürmesi hayatın aktığı her alanda, özellikle de hastanelerde çok önemlidir. ‘Kesintisiz hayat için kesintisiz enerji’ katma değerimizle enerji tedariğinin büyük önem taşıdığı hastaneler gibi işletmelerin konforlu sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.” dedi.

Elektrikle temin edilen enerjinin kesintisiz sürmesi hayatın aktığı her alanda, özellikle de hastanelerde çok önemlidir. ‘Kesintisiz hayat için kesintisiz enerji’ katma değerimizle enerji tedariğinin büyük önem taşıdığı hastaneler gibi işletmelerin konforlu sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

Hem hastalara genel hizmet veren hem de onkoloji alanında uzmanlaşan bir hastane binası olarak tasarlanan LÖSEV Onkoloji Kenti’nde ayrıca 80 odalı bir hastane oteli ile eğitim kompleksi de bulunuyor. İnşaatı, MESA Mesken tarafından yapılan Lösemili Çocuklar Kenti Onkoloji Hastanesi’nin jeneratör sistemi FG Wilson Türkiye, elektrik proje ve danışmanlığı HB Teknik Elektrik, elektrik taahhüdü ise Elin Elektrik A.Ş. tarafından üstlenildi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)