​kibrID material ile Duvarlar Baharı Üçüncü Boyutta Karşılıyor...

Yenilikçi ve çevreci vizyonu, her daim beğeni toplayan ürünleriyle tasarımcıların gözdesi kibrID material, baharı Türkiye’de başarıyla temsil ettiği markalardan dünyaca ünlü 3DWalldecor ve Apavisa’nın yeni koleksiyonları ile karşılıyor.

3DWalldecor tarafından üretilen üç boyutlu Bamboo duvar panelleri ve Apavisa marka Archconcept serisi, teknik özellikleri ve göz alıcı görüntüleriyle iç ve dış mekan tasarımlarına farklılık katıyor.

Bamboo Duvar Panelleri ile Farkı Yaşayın…

Üç boyutlu duvar dekorasyonu alanında 2010 yılından beri yaratıcı ürünler sunan Hollandalı 3DWalldecor, yenilikçi vizyonuyla mekanları farklılaştırıyor. Üç boyutlu Bamboo duvar panelleri sayesinde ışık ve gölgenin meydana getirdiği heyecan verici etki,


duvarlara derinlik katıyor. Çevre dostu bambu hamurundan yapılan paneller, kullanışlı modüler tasarımları, boyanabilir yapısı ve kolay uygulanabilirlikleriyle hem profesyonellere hem de son kullanıcıya hitap ediyor. Bu özelliklerin yanı sıra kapsamlı güvenlik testlerinden geçen üç boyutlu Bamboo duvar panelleri, yangın güvenliği, su emme, nem direnci ve farklı koşullar altında genleşme oranına dair tüm Avrupa standartlarına uyum sağlıyor.

Archconcept ile Duvarlarda Görsel Şölen…

Yüksek kalite ve mükemmel teknik özelliklere sahip, geniş ürün yelpazesine sahip olan İspanyol Apavisa, yeni koleksiyonu Archconcept ile mekanlara ayrıcalık katmaya devam ediyor. Daimi renk sabitliği ve çok yönlü kullanımı ile tasarımcıların ilk tercihi olan Archconcept, hem iç hem de dış mekan uygulamalarında elverişlilik gösteriyor. Archconcept serisi led aydınlatma ürünleriyle birlikte kullanıldığında iç mekanlarda adeta görsel bir şölen yaşatıyor.

Mikro-kabartma ve mono-kalibre uygulamalı Archconcept, donmaya, termal şoklara ve kimyasallara karşı direnç gösterirken, yüksek kırılma mukavemeti ve düşük su absorbesi özellikleriyle de mekanlarda uzun ömürlü kullanım sağlıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)