Klasik Mobilya ve Aksesuarın En Zengin Modelleri Asortie Mobilya’da!

Asortie mobilya klasik mobilya

Yaşam alanlarınızı zenginleştiren, dekorasyonlarınıza lüks bir hava katacak mobilya ve aksesuarlar Asortie tasarımları ile yeniden hayat buluyor. 

Klasik ayna modelleri, klasik dresuarlar, jozephine modelleri, benç tasarımları, klasik berjerler, klasik sohbet setleri, fiskos seti modelleri, klasik sandalyeler, klasik kanepeler, klasik koltuklar, boy aynaları gibi mekâna zengin bir atmosfer kazandıran aksesuarlar evlerinizdeki mobilyaların tamamlayıcı unsurları olarak ön plana çıkıyor.

Mekânlara ve kişiye özel olarak üretilen mobilya ve aksesuarların tamamı el işçiliği ile en klasik ve lüks tasarımlar üretilmekte. Her biri sanat eseri niteliğinde olan Asortie aksesuarları evinizdeki mobilyalara uygun olarak istediğiniz renk ve ölçülerde üretilebiliyor. 

Klasik ve lüks dekorasyonların en tamamlayıcı unsurları olan aksesuar mobilyalarda, birçok mekânda tercih edilen berjer koltuk modelleridir. Ev dekorasyonunun yanı sıra ofis dekorasyonu, otel dekorasyonu, kafe ve restoran dekorasyonlarında da sıkça kullanılmaktadır. Asortie berjer koltuk modelleri el işçiliği klasik çizgi tasarımlar ve zengin kumaş seçenekleri ile istenilen dekorasyonlar için uyumlu olacak şeklide üretilmektedir. 

Klasik berjerler dışında en çok tercih edilen dekoratif bir diğer ürün ise klasik benç ve josephine modelleridir. Özellikle yatak odalarında kullanımı yoğun olmakla beraber otel projeleri içinde çok tercih edilen ürünlerdir. Kullanıcıların görsel şıklıkla birlikte konforlu kullanabilecekleri benç ve josephin modelleri Asortie lüksüne uygun şekilde istenilen ölçü ve zengin kumaş seçenekleri ile üretilmektedir.

Lüks ve klasik dekorasyon severlerin en vazgeçemedikleri iki ürün daha var ki birbirlerini tamamlamaları halinde harika bir görsel sunum oluşturmaktadır. Klasik tırnak ayna ve klasik dresuar modelleri. Yine ev dekorasyonunun yanı sıra otel, kafe, restoran, reception ve ofis gibi birçok işletmeninde dekorasyonlarını tamamlayıcı sıklıkla kullandığı aksesuar mobilyalar olan aynalı dresuar modelleri özellikle klasik tercih edilmektedir.  

Mekânın girişinde kullanılan ve misafirlerin önce gözlerine hitap etmek isteyenlerin tercihi olan klasik dresuar modelleri Asortie Mobilya'nın ince el emeği işçiliği ile görsel şölen halinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. İstenilen ölçü ve renklerde üretilen klasik ayna ve klasik dresuar modelleri hakkında detaylı bilgi için www.asortie.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)